Sadzonki truskawek odmiany 'Elsanta’

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Firma Rozsadnik od wielu lat zajmuje się produkcją rozsady szklarniowej oraz produkcją rozsady warzyw gruntowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów do oferty wprowadzono produkcję sadzonek truskawek.

W chwili obecnej firma prowadzi sprzedaż sadzonek truskawek odmiany 'Elsanta’.

Jest to jedna z najlepszych odmian deserowych, której owoce doskonale znoszą transport i nadają się do kilkudniowego przechowywania. Owoce są bardzo duże i jędrne, jasnoczerwone, o soczystym miąższu, szeroko-stożkowate i stożkowate.

Polecana jest do uprawy sterowanej pod osłonami, jak również w gruncie. Owocuje zwykle od pierwszego tygodnia czerwca, do końca czerwca. Warto dodać, że jest to odmiana odporna na szarą pleśń.

Produkcja sadzonek odbywa się w tacach uprawowych tzw. treyach w specjalnie przygotowanym do tego celu podłożu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do zakupu.
Zamówienia możecie Państwo składać telefonicznie pod numerami telefonów 727-458-001 lub 727-458-004 lub drogą mailową: rozsadnik@wp.pl.

Biuro firmy Rozsadnik mieści się w Bogucicach koło Kalisza ( Wielkopolska ) i jest czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 oraz w soboty w godzinach od 7:00 do 12:00.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPonad 60 mln zł kary dla właściciela sklepów Biedronka
Następny artykułDonice na balkon i taras – jak wybrać i na co zwracać uwagę przed zakupem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.