Basen stelażowy 366 × 100 – czy taka wielkość sprawdzi się do przydomowego ogródka?

Materiał Partnera Dollo.pl
Basen
Dostępne w sklepach baseny ogrodowe różnią się pod względem m.in. kształtów i rozmiarów. W segmencie popularnych modeli okrągłych powodzeniem cieszą się baseny stelażowe 366 × 100 cm. Czy basen stelażowy 366 × 100 cm sprawdzi się w niewielkim, przydomowym ogrodzie? Czym kierować się w jego wyborze? Podpowiadamy.

Okrągły basen stelażowy 366 × 100 – optymalny wybór do przydomowego ogródka

Baseny stelażowe okrągłe należą do najczęściej wybieranych pod względem kształtu. By się o tym przekonać, wystarczy posortować oferty według popularności na znanym portalu aukcyjnym. Przeglądając bestsellerowe produkty w sklepach internetowych z basenami, zobaczymy tę samą tendencję. Podobnie zresztą, gdy latem zajrzymy do przydomowych ogródków. Okrągłe baseny stelażowe cieszą się dużym powodzeniem już od kilku sezonów. Nic dziwnego. Segment ten jest mocno rozbudowany i zróżnicowany pod względem rozmiarów (średnic i głębokości) oraz cen. Kompaktowy, dosyć głęboki i co ważne – stosunkowo tani basen stelażowy 366 × 100 cm wydaje się optymalną opcją do standardowych i nieco mniejszych ogrodów. Sprosta oczekiwaniom osób, które szukają kilkusezonowego rozwiązania dla całej rodziny. Koniecznie w rozsądnej cenie. Sporą popularnością cieszą się także modele o średnicach 366 cm i 305 cm, ale płytsze – o głębokości 76 cm.

Basen stelażowy 366 × 100 doskonale sprawdzi się w rodzinnym ogródku
Basen stelażowy 366 × 100 doskonale sprawdzi się w rodzinnym ogródku

Czy basen ogrodowy stelażowy 366 × 100 cm sprawdzi się w moim ogrodzie?

Wybór kształtu i rozmiaru basenu stelażowego ogrodowego powinien być wspólną decyzją głównych użytkowników zbiornika (najczęściej domowników). Trzeba wziąć pod uwagę założony budżet na zakup basenu, napełnienie go wodą i późniejsze utrzymanie. Nie bez znaczenia pozostaje także dostępna przestrzeń w ogrodzie. Jeśli nie chcesz wydawać majątku na ogromny zbiornik albo nie masz na niego miejsca w ogrodzie, basen stelażowy 366 × 100 cm będzie strzałem w dziesiątkę. W takim basenie dzieci pobawią się, ponurkują i nauczą pływać, a dorośli przyjemnie schłodzą w upalne dni. Może nawet urządzą pool party… Głębokość 100 cm pozwala na całkowite zanurzenie ciała. Nie powinieneś mieć większego problemu z wygospodarowaniem miejsca w ogródku na kompaktowy, okrągły zbiornik.

Basen ogrodowy stelażowy 366 × 100 cm – jaki model wybrać?

Dostępne na rynku baseny stelażowe 366 × 100 różnią się m.in.:

  • jakością wykonania,
  • zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi i konstrukcyjnymi,
  • designem (klasycznie niebieski zbiornik to nie jedyna, dostępna dzisiaj opcja),
  • dołączanymi przez producenta akcesoriami.

Na pewno warto zdecydować się na basen stelażowy 366 × 100 z drabinką i pompą filtrującą w komplecie. Drabinka ułatwia wchodzenie i wychodzenie ze stosunkowo głębokiego zbiornika. Z kolei pompa i filtr to podstawa, jeśli chcesz cieszyć się czystą, przejrzystą wodą przez cały sezon.

Ile trzeba zapłacić za solidny basen stelażowy 366 × 100? Ceny modeli premium o podwyższonej wytrzymałości i efektownym wykończeniu à la rattan zaczynają się od ok. 1000 zł. Basen stelażowy 366 × 100 obejrzysz i zamówisz np. pod adresem: https://dollo.pl/turystyka_i_ogrod/baseny_ogrodowe/baseny_stelazowe_366x100.html.

Solidny, efektowny, a przy tym stosunkowo tani basen stelażowy 366 × 100 cm
Solidny, efektowny, a przy tym stosunkowo tani basen stelażowy 366 × 100 cm

Basen stelażowy 366 × 100 cm marki Bestway – czy to dobry wybór?

Dostępne na rynku baseny stelażowe 366 × 100 cm odróżnia także marka, aczkolwiek prym w tej grupie rozmiarowej wiedzie marka Bestway. To znany i sprawdzony producent basenów ogrodowych. Dostarcza on swoje rozwiązania do ponad 110 krajów na świecie. Baseny stelażowe Bestway oferują wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Do tego są dostępne w rozbudowanych zestawach, np. 17 w 1, więc nie musisz już biegać po sklepach, by dokupić niezbędne i opcjonalne akcesoria.

Basen stelażowy 366 × 100 cm renomowanej marki Bestway – zestaw 17 w 1
Basen stelażowy 366 × 100 cm renomowanej marki Bestway – zestaw 17 w 1

Materiał Partnera Dollo.pl

Related Posts

None found

Poprzedni artykułNowa Wspólna Polityka Rolna – rusza projekt kampanii informacyjnej INFOCAP-PL
Następny artykułWege grill – co przygotować na grilla dla wegan i wegetarian?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.