Jaki dron do 1000 zł warto kupić? TOP 4 modele

Materiał Partnera MediaMarkt
Dron do 1000 zł
Drony w ostatnich latach mocno zyskują na popularności. Przestały być już zabawką i modnym gadżetem, w wielu przypadkach mocno się sprofesjonalizowały. Filmowcy i fotografowie wykorzystują je bardzo często do tworzenia zapierających dech w piersiach ujęć.

Czy to oznacza, że wśród dronów nie znajdziemy prostych, niedrogich urządzeń dla młodszych użytkowników lub początkujących? Oczywiście, takie też się znajdą! Wybór różnego rodzaju dronów, w bardzo zróżnicowanych przedziałach cenowych, jest dzisiaj większy niż kiedykolwiek.

Zakładając budżet 1000 zł, będziemy już mieć w czym wybierać. Dlaczego taka kwota? To do pułapu z pewnością wybierzemy dron, który będzie wyjątkowym prezentem dla dziecka a także – znajdziemy model, który pozwoli nam przetestować, czy drony mogą stać się naszą pasją.

Co wziąć pod uwagę, wybierając dron?

Wybór odpowiedniego modelu drona nie jest prosty – zwłaszcza, jeśli dopiero rozpoczynamy naszą przygodę z tym sprzętem. Dobrze jest uważnie czytać specyfikację, opisy, ale też recenzje, by zweryfikować, czego tak naprawdę szukamy.

Na jakie aspekty szczególnie zwrócić uwagę?

  • Przeznaczenie drona – dobrze mieć świadomość, co chcemy ćwiczyć, korzystając z drona. Czy rozwijać umiejętności filmowe, a może ćwiczyć kierowanie pojazdem? Zależnie od tego, warto szukać różnego rodzaju sprzętów.
  • Zasięg – to parametr, który określa, jak daleko może odlecieć dron.
  • Czas lotu – im dłuższy, tym lepiej! W przedziale do 1000 zł nie będzie on jednak tak długi, jak przy droższych urządzeniach.
  • Sterowanie – niektóre drony mogą być sterowane za pomocą aplikacji na smartfonie. Dobrze sprawdzić, jak jest w przypadku drona, który wpadł nam w oko.
  • Bezpieczeństwo – tutaj kluczowy jest system powrotu drona do domu.

To oczywiście nie wszystkie cechy, które będą kluczowe przy wyborze. Dobrze tez zwrócić uwagę na wielkość drona, jego wagę, możliwości przenoszenia, a także – design.

Dron do 1000 zł – polecane modele

Gdy znamy najważniejsze aspekty, którym warto uważnie się przyglądać, czas przejść do konkretów i sprawdzić polecane modele dronów. W budżecie do 1000 zł znajdziemy kilka interesujących opcji, chociaż znacznie większy wybór będziemy mieć wśród dronów przekraczających ten pułap.

Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

  • Dron DJI Ryze Tello Boost Combo powered by Intel Biały – niewielki, prosty w obsłudze dron, którym możemy sterować za pomocą aplikacji. Dzięki zastosowanej technologii, jedno dotknięcie ekranu wystarczy, by wykonywać dronem ciekawe sztuczki. Czas działania to 13 minut, a zasięg – 100 m. Dzięki wbudowanej kamerze wykonamy filmy w rozdzielczości HD, przy szybkości zapisywania 30 klatek na sekundę.
  • Dron FOREVER Luna – dron w bardzo dobrej cenie, który zapewni rozrywkę całej rodzinie! Masywna konstrukcja oznacza stabilny lot – to ważne dla początkujących. Filmy nagramy w rozdzielczości HD. Zasięg wynosi 200 m, możemy korzystać z dwóch opcji prędkości lotu – dla początkującego i bardziej zaawansowanego użytkownika.
  • Dron UGO Sirocco UDR-1173 – szukając drona świetnej jakości w przystępnej cenie, model ten będzie dobrym wyborem. To dobra opcja dla początkujących. Ma 3 prędkości lotu: Back Home, FPV, Headless mode i zasięg 100 metrów. Pozwala na nakręcenie filmów w rozdzielczości HD.
  • Dron PARROT Airborne Night Swat – dron dla miłośników latania nocą. Jest wyposażony w dwa reflektory punktowe LED z możliwością ustawienia intensywności światła. Pozwala na tworzenie filmów w rozdzielczości VGA. Czas działania na pełnym ładowaniu to 9 minut.

Drony w sklepie MediaMarkt cieszą się dużą popularnością – nic dziwnego, bo to doskonały prezent, a przy tym szansa na rozwój pasji. Który model wybrać? Dobrze przeanalizować poszczególne opcje w zakładanym budżecie, by postawić na najlepszą z nich!

Materiał Partnera MediaMarkt

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPraktyczne lampy na taras – co wybrać?
Następny artykułOgród – jak chronić swoje rośliny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.