Pogoda będzie sprzyjać sprzedaży chryzantem

chryzantemy
Przed nami intensywny czas sprzedaży żywych kwiatów spod osłon w związku w związku z dniem 1 listopada. Według prognoz będzie to jeden z najpiękniejszych pogodowo okresów w tym wieku.

Słoneczna pogoda połączona z nielicznymi przymrozkami i to tylko przy gruncie wraz ze słabym wiatrem będzie idealnym czasem na sprzedaż kwiatów.

Zarówno sobota, jak i niedziela przyniesie wysokie temperatury. W godzinach popołudniowych będzie do 14 stopni na Suwalszczyźnie do nawet 19 stopni na południu kraju. Niebo w tych dniach będzie zupełnie bezchmurne, a wiatr powieje słabo z południa.

Dopiero 1 listopada zwłaszcza na Lubelszczyźnie, Podlasiu, Warmii i Mazurach zapisze się chłodniej. Nad ranem pojawią się niewielkie przymrozki do -1 stopnia. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do maksymalnie 12-13 stopni. Na południu i w centrum rano na plusie, a w dzień około 15 stopni. Na zachód kraju dotrze front, przez co w dzień nie zobaczymy więcej jak 11-13 stopni i po południu na zachodzie spadnie deszcz, który we wtorek dotrze do centrum i na południe kraju. Będzie to pierwszy większy deszcz od miesiąca.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRuszyły zapisy na 62. Sesję Naukową Instytutu Ochrony Roślin ‒ PIB
Następny artykułZielone święto na przekór betonozie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.