Targi Horti Fair 2013 odwołane

Targi ogrodnicze Horti Fair 2013 zostały odwołane przez ich organizatora – spółkę International Horti Fair BV. Planowane było ich połączenie z odbywającą się w tym samym czasie wystawą FloraHolland Trade Fair w Aalsmeer.
Wystąpiły jednak trudności w przygotowywaniu takiej imprezy głównie z powodu niewystarczającej powierzchni wystawowej, braku wystarczającej liczby miejsc parkingowych i niemożności spełnienia wymogów bezpieczeństwa dla imprez masowych. 
 
Przedstawiciele branży ogrodniczej nie będą jednak pozostawieni sami sobie. Firma HPP Exhibitions, urządzająca imprezy wystawiennicze na całym świecie, poinformowała o powołaniu do życia międzynarodowych targów ogrodniczych – International Horticulture Trade Fair (IHTF), które odbędą się 6–8 listopada br. w Vijfhuizen w Holandii (czyli w tej samej lokalizacji, co organizowane przez nią od kilku lat targi kwiaciarskie (International Floriculture Trade Fair – IFTF). Targi IHTF i IFTF odbędą się w Expo Haarlemmermeer – pawilonie o powierzchni 34 000 m2 zbudowanym z okazji wystawy Floriade 2002. Znajduje się przy nim bezpłatny parking (na 5 tys. samochodów), a do samego centrum wystawowego można dojechać samochodem w 10 minut z międzynarodowego lotniska Schiphol.

Za: hortifair.nl, HPP Exhibitions
IS

Related Posts

None found

Poprzedni artykuł19,7 tys. rolników w Lubuskiem wystąpiło o dopłaty unijne
Następny artykułPrzyroda nadrabia straty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.