Nowy termin GARDENII 2021

Targi Gardenia
Targi GARDENIA, które dotychczas odbywały się na przełomie zimy i wiosny, zostały przeniesione na jesień fot. I. Sprzączka
Jak przekazał zespół organizacyjny Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, przyszłoroczna edycja tej wystawy zaplanowana jest nie - jak dotychczas, w lutym - ale w listopadzie.

Organizatorzy targów poinformowali, że po szczegółowej analizie rynku ogrodniczego, podjęto decyzję o przeniesieniu wystawy GARDENIA na 4-6 listopada 2021 r.

Nowy termin, skonsultowany z branżą ogrodniczą będzie najlepszym czasem na organizację wydarzenia, które angażuje tak liczne grono profesjonalistów i hobbystów. Czas dzielący nas od kolejnej edycji wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjnej imprezy. Zależy nam bowiem, by kolejna edycja targów, które od lat kreują światowe trendy w ogrodnictwie, była pod każdym względem wyjątkowa – podano na stronie internetowej targów.

Tegoroczna wystawa GARDENIA była ostatnim wydarzeniem w Polsce, które odbyło się zgodnie z planem w 2020 r. Kolejne spotkania branżowe, ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19, zostały odwołane bądź odbyły się w zmienionej formule.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułTo nie był dobry rok dla europejskich pszczelarzy
Następny artykułKRUS: zasiłek opiekuńczy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.