„Zieleń to życie” i „Flower Expo Polska” – już od dziś w Warszawie

27. Międzynarodowa Wystawa „Zieleń to życie” oraz 4. edycja „Flower Expo Polska” rozpoczęły się dziś (5 września) w Warszawie. Tematyką obejmują one całą branżę ogrodniczą związaną z produkcją, sprzedażą i wykorzystaniem roślin we florystyce, ogrodach i terenach zieleni. Wydarzenia zakończą się w sobotę (7 września).
Otwarcie 27. Międzynarodowej Wystawy „Zieleń to życie” oraz 4. edycji „Flower Expo Polska”

„Naturalny wybór” – to tegoroczne hasło obu wydarzeń. Nawiązuje ono do potrzeby człowieka bliskiego kontaktu z naturą, otaczania się zielenią i kwiatami.

„Zieleń to życie” i „Flower Expo Polska” to nie tylko targi, ale też konferencje, seminaria, warsztaty, konkursy, pokazy florystyczne i platforma biznesowa. Do udziału w wydarzeniach organizatorzy (Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni) zaprosili ponad 250 wystawców z 10 krajów świata (Polski, Holandii, Niemiec, Danii, Włoch, Belgii, Francji, Litwy, Kenii i USA).

W wydarzeniach, jak co roku, uczestniczy także nasze Wydawnictwo. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Tekst i fot. Grażyna Wójcik

Zapraszamy do fotogalerii https://www.ogrodinfo.pl/galeria/zielen-to-zycie-i-flower-expo-polska-pierwszy-dzien-targow/

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPolskie superowoce od maja do października
Następny artykułPełnia skupu warzyw dla przetwórstwa – jakie ceny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.