Targi Myplant & Garden dopiero w lutym 2022 r.

targi Mypalnt & Garden
Organizatorzy kolejnych targów branżowych - tym razem Myplant & Garden we Włoszech - zdecydowali się na przesunięcie kolejnej edycji tej imprezy na przyszły rok.

Myplant & Garden – międzynarodowe targi roślin ozdobnych – to dość młoda (organizowana od 2015 r.) impreza przeznaczona dla profesjonalistów, organizowana na terenie nowoczesnego kompleksu Fiera Milano-Rho Pero w Mediolanie. Najbliższa, szósta edycja tego wydarzenia, zaplanowana była na 26 – 28 lutego 2021 r. Organizatorzy targów poinformowali jednak, że zgodnie w najnowszymi obostrzeniami związanymi z pandemią, ogłoszonymi przez rząd włoski, spotkanie przesunięte jest na luty 2022 r.
„Zmiana terminy była konieczna, ale jednocześnie została poparta przez wystawców. W tym roku będziemy pracować nad promocją naszych partnerów w branży na platformie internetowej Myplantonline.com, w tym organizować spotkania online, a jeśli będzie to możliwe – także bezpośrednie” – informują organizatorzy targów.
Targi Myplant & Garden z roku na rok rozwijały się, notując nie tylko wzrost wystawców, ale i zwiedzających. To sukcesywne umacnianie pozycji jako ważnej imprezy branżowej zostało przerwane z powodu koronawirusa – najpierw ubiegłoroczną edycję przesunięto na wrzesień, a ostatecznie – odwołano. Ten rok okazuje się kolejnym wyzwaniem – nie tylko dla branży targowej – ale też dla włoskich producentów roślin ozdobnych, dla których targi zawsze były ważnym miejscem zawierania kontraktów handlowych.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułUwaga! Koniec naboru już jutro
Następny artykułNowa ustawa o hodowli zwierząt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.