Plantarium 2021 tym razem we wrześniu

Targi Plantarium
Międzynarodowe targi roślin ozdobnych Plantarium 2021 w Holandii zaplanowano w tym roku w dniach 1-3 września. Należy jednak pamiętać, że zgłoszenie uczestnictwa dla wystawców będzie jednak możliwe tylko w kwietniu.

Jak informują organizatorzy, pandemia koronawirusa oznacza niepewność sytuacji. Stąd decyzja o tym, czy wydarzenie odbędzie w formie tradycyjnej czy tylko on-line, zapadnie dopiero od koniec marca, zależnie od rozwoju wydarzeń w Holandii i w pozostałej części Europy. Z tego powodu niemożliwe będzie zgłoszenie uczestnictwa ani przed kwietniem, jak i po zakończeniu tego miesiąca. Pozwoli to dać potencjalnym wystawcom i zwiedzającym chociaż trochę pewności odnośnie tego, czy Plantarium zostanie w tym roku zorganizowane w wersji fizycznej. Ze względów bezpieczeństwa wydarzenie planowane jest w tym roku jako samodzielna impreza, a wybór września, zamiast tradycyjnie sierpnia, podyktowany był prośbami uczestników. Opłaty targowe w 2021 r. mają być takie same jak w 2019 r.

Tematem przewodnim będzie słowo „Greenspiration”, które można przetłumaczyć jako „Zielone inspiracje”.

Ubiegłoroczne targi Plantarium zaistniały tylko w wersji on-line, a mimo to na strony wydarzenia weszło ponad 15 tys. osób z 73 krajów. Tegoroczna edycja – jak na razie – planowana jest w wersji hybrydowej – targów z udziałem wystawców i publiczności oraz platformy internetowej. Wcześniejsze, czerwcowe wydarzenie – KVBC Spring Challenge 2021 – podobnie jak przed rokiem, odbędzie się natomiast wyłącznie on-line.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułOdmiany sałaty i rzodkiewki − przegląd oferty na sezon 2021, webinarium [VIDEO]
Następny artykułCisy mniej znane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.