Zmiana terminu konferencji

Chryzantema gałązkowa
Organizowana przez Pracownię Roślin Ozdobnych i Warzywnych z Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii UTP w Bydgoszczy konferencja „Najnowsze osiągnięcia w uprawie oraz hodowli chryzantem i innych roślin ozdobnych”, która miała odbyć się w listopadzie br., została przeniesiona na przyszły rok.

Komitet Organizacyjny konferencji „Najnowsze osiągnięcia w uprawie oraz hodowli chryzantem i innych roślin ozdobnych”, w składzie: dr hab. Justyna Lema-Rumińska, prof. UTP; dr inż. Dariusz Kulus; dr inż. Natalia Miler; dr inż. Alicja Tymoszuk; dr inż. Anita Woźny poinformował, że w związku z przedłużającą się pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 podjęto decyzję o przeniesieniu tego wydarzenia na przyszły rok. Nowy termin konferencji to 4-5 listopada 2021 r.
Organizatorzy wyrażają jednocześnie nadzieję, że wszyscy, którzy zadeklarowali swój udział w konferencji podtrzymają go w nowym terminie, a ponadto dołączą nowi uczestnicy. Osoby które jeszcze nie przesłały deklaracji uczestnictwa mogą odesłać ją wypełnioną na adres e-mail: konf2020bydgoszcz@gmail.com do 30 września br.

Deklaracja uczestnictwa

w konferencji pt.                                                                                          „Najnowsze osiągnięcia w uprawie oraz hodowli chryzantem i innych roślin ozdobnych” organizowanej przez Pracownię Roślin Ozdobnych i Warzywnych, Wydział Rolnictwa i Biotechnologii UTP w Bydgoszczy

Konferencja odbędzie się w dniach 4-5.11.2021 roku w hotelu Holiday Inn przy ul. Grodzkiej 36 w Bydgoszczy

 

  1. Imię i nazwisko uczestnika………………………………………………..
  2. Adres……………………………………………………………………….
  3. Telefon………………………………………………………………………
  4. e-mail………………………………………………………………………..

 

Ważne informacje

Opłata konferencyjna, w wysokości 200 zł (od osoby) obejmuje: materiały konferencyjne, poczęstunek w czasie przerw, 2 X lunch.

Uroczysta kolacja w hotelu Holiday Inn: dodatkowa opłata 200 zł (od osoby)*

TAK                                                 NIE

 

Możliwość rezerwacji noclegu w hotelu Holiday Inn za dodatkową opłatą.

Szczegółowe informacje zostaną przesłane w kolejnym komunikacie.

 

Wypełnioną deklarację uczestnictwa prosimy odesłać na adres e-mail: konf2020bydgoszcz@gmail.com do dnia 30 września 2020 roku.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mailowy, bądź telefoniczny z Komitetem Organizacyjnym (konf2020bydgoszcz@gmail.com, 52 374 95 36).

 

*właściwe zaznaczyć X

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCo się dzieje z papryką w tunelach?
Następny artykułŚrodki dla gmin wiejskich i miejsko-wiejskich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.