Znamy najpiękniej ukwiecone miasto Polski

Pułtusk
Szósta edycja plebiscytu Terra Flower Power dobiegła końca. Od 1 do 21 sierpnia o miano Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce rywalizowało 84 miejscowości z całej Polski. Niemal od pierwszych chwil prowadził Pułtusk i nie oddał prowadzenia już do samego końca - 18 992 głosów to pewne zwycięstwo!
Plebiscyt powstał na blogu inspirowaninatura.pl, stworzonym po to, by promować ideę „zielonej strony miasta”. Aby wyłonić i nagrodzić miejscowości z najpiękniejszym ukwieceniem ulic i placów, autorzy bloga już po raz kolejny zorganizowali plebiscyt, nad którym patronat objęta firma Terra Group oraz sklep internetowy Make it Home. Konkurs przeprowadzony pod adresem  plebiscyt.inspirowaninatura.pl wzbudził ogromne zainteresowanie, a łączna liczba 84979 oddanych przez Internautów głosów potwierdza, jak ważna jest zieleń we wspólnych przestrzeniach.  
Od 3 lipca trwał etap zbierania zgłoszeń. Po miesiącu w szrankach stały już 84 miasta z całej Polski. Pośród uczestników znalazły się zarówno metropolie, jak i niewielkie miejscowości – każda z imponującą aranżacją swoich przestrzeni. Z  pierwszym dniem sierpnia ruszyło głosowanie, a ostatecznie, po zaciętej walce na podium znalazły się trzy najpiękniej ukwiecone miasta: Pułtusk (18 992 głosów), Strzelce Opolskie (16 955 głosów) oraz Świnoujście (16 078 głosów).

za: terra-pl.eu

Related Posts

None found

Poprzedni artykułEksport produktów rolno-spożywczych rośnie
Następny artykułWyższe ceny owoców przełożą się na wzrost cen przetworów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.