Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
23.10.2014

Generacja Młodych

Hubert Kugiel, prezes Generiksu, wręcza stypendia

Hubert Kugiel, prezes Generiksu, wręcza stypendia

14 października podczas uroczystości Jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. S. Reymonta w Rawie Mazowieckiej i Dnia Edukacji Narodowej, firma Generiks po raz pierwszy  wręczyła stypendia naukowe w ramach programu „Generacja Młodych”.
Stypendium w wysokości 2500 zł otrzymali Rafał Walczak oraz Piotr Rębalski z klasy IV TO z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Rawskiej.

Nagrodę pieniężną wręczył Hubert Kugiel, prezes Zarządu firmy Generiks i Anna Modzelewska, koordynator programu „Generacja Młodych”. Nagrody oraz stypendia dla uczniów i nauczycieli wręczyli również Józef Matysiak, Starosta Rawski i Andrzej Romańczuk, dyrektor ZSP im. W. S. Reymonta.

Program stypendialny firmy Generiks, to inicjatywa wspierająca rozwój studentów i uczniów kierunków ogrodniczo-sadowniczych. Ma umożliwić młodym ludziom realizację ich planów, a także przyczynić się do powiększenia grona wysokiej klasy specjalistów.

Firma Generiks jest znana polskim sadownikom m.in. z takich produktów jak Kapłan 80 WG (środek grzybobójczy). Firma posiada w swojej ofercie również środki do higieny sanitarnej (Piorun 200 SL) i nawozy (Miedź 50 WP, Siarka 800).Od lewej : Anna Modzelewska, koordynator programu „Generacja Młodych”; Piotr Rębalski, Jolanta Popłońska, dyrektor ZSP w Białej Rawskiej; Rafał Walczak; Hubert Kugiel, prezes Zarządu firmy Generiks.

Tekst i fot. M. Strużyk

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności