Konsultacje publiczne wstępnej oceny skutków polityki promocyjnej UE

fot. Pixabay
fot. Pixabay
Do 9 marca 2021 r. potrwają konsultacje wstępnej oceny skutków unijnej polityki promocyjnej.

Komisja Europejska opublikowała wstępną ocenę skutków w ramach przeglądu unijnej polityki promocji produktów rolno-spożywczych.

Ocena skutków, której zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2021 r., wraz z ewentualnym wnioskiem dotyczącym zmiany przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1144/2014 z dnia 22 października 2014 r. w sprawie działań informacyjnych i promocyjnych dotyczących produktów rolnych wdrażanych na rynku wewnętrznym i w państwach trzecich oraz uchylające rozporządzenie Rady (WE) nr 3/2008, będzie stanowić wsparcie dla Komisji Europejskiej w dalszych pracach w tym zakresie.

Szczegóły dostępem są na stronie internetowej Komisji Europejskiej:
https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/12782-Information-and-promotion-measures-for-agricultural-and-food-products-in-the-internal-market-and-in-non-EU-countries

źródło: MRiRW

Related Posts

None found

Poprzedni artykułI etap konsultacji projektu Planu Strategicznego dla WPR zakończony
Następny artykułProfesor Hołubowicz – mój mistrz i nauczyciel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.