MACFRUT przygotowuje rekordową edycję

W szybkim tempie rośnie liczba uczestników najnowszej edycji Macfrut. Po pozytywnych wynikach uzyskanych w 2013 roku (24 800 zwiedzających, wystawcy z ponad 35 krajów), na międzynarodowych targach sektora warzywno-owocowego, zaplanowanych na 24-26 września w Cesenie (Włochy), potwierdzona zostaje obecność gości z ubiegłych lat, pojawi się kilku znakomitych, nowych wystawców. Powrócą ze swoimi stoiskami Brazylia, Chiny, Republika Dominikańska, Tunezja, Francja, Egipt, Turcja, zaś po raz pierwszy obecny będzie   Meksyk.
 
Istotne miejsce zajmą również operatorzy z Europy Wschodniej, a w szczególności z Bałkanów, a także z Rosji, którą na targach w Cesenie reprezentować będzie wyselekcjonowana grupa wykwalifikowanych operatorów. 
 
Macfrut utorował również uprzywilejowany kanał komunikacyjny z Australią i Afryką Południową, których oficjalne delegacje w Cesenie będą, według oczekiwań, protagonistami spotkań dwustronnych. „Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tym, jak do tej pory przebiegają zapisy”, podkreśla prezes CesenaFiera, Domenico Scarpellini – „to namacalna oznaka, że choć jest to trudny okres dla gospodarki w wielu rejonach świata, to nasz sektor jest prężny, a nasze targi są dla niego ważnym punktem odniesienia”.
 
Na licznych konferencjach towarzyszących targom Macfrut 2014 poruszone zostaną z wyprzedzeniem tematy, wokół których obracać się będzie Expo 2015 – w tym seminarium poświęcone konieczności „dobrej produkcji, aby żywić lepiej”, co będzie swego rodzaju przygotowaniem do wielkiego mediolańskiego wydarzenia, jakie odbędzie się za niespełna rok.
Za: Macfrut, CesenaFiera
pg 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułZ ministrem o problemach grup
Następny artykułStandaryzowana marchew

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.