Macfrut 2021: oczekiwania wciąż rosną

Macfrut 2021
Międzynarodowe firmy owocowo-warzywne spotkają się w dniach 7-9 września w Rimini Expo Center we Włoszech.

Tegoroczna edycja Macfrut, międzynarodowych targów branży owocowo-warzywnej, zbliża się wielkimi krokami. W dniach 7-9 września w Rimini Expo Center we Włoszech międzynarodowa branża owocowo-warzywna ponownie spotka się „na  zywo” na trzydniowych targach wypełnionych wydarzeniami, doświadczeniami technicznymi, a przede wszystkim będzie to ponowna sznsa na nawiązanie relacji handlowych.

Łącznie na targach weźmie udział 800 wystawców – 20 procent z nich z zagranicy –reprezentujących wszystkie segmenty branżowe: produkcję, technologię, maszyny, opakowania, logistykę, usługi itp.

Akredytowanych zostało już 500 międzynarodowych kupców i przedstawicieli handlowych.

Format hybrydowy

Macfrut 2021 będzie edycją specjalną, nie tylko dlatego, że będzie to pierwsze duże w okresie „covidowym” wydarzenie branży owocowo-warzywnej, ale także ze względu na hybrydowy format. W rzeczywistości ci, którzy nie mogą przyjechać do Rimini, mogą uczestniczyć w targach wirtualnie, rejestrując się na stronie macfrutdigital.com. Platforma internetowa będzie oferować możliwość odbycia spotkań B2B, oglądania nagranych konferencji oraz odwiedzenia wirtualnych stoisk wystawiających się firm.

Konferencje międzynarodowe

Podczas targów zaplanowano kilka międzynarodowych konferencji, które odbędą się na miejscu, w Rimini, ale będą również nagrywane i udostępniane online dla tych, którzy chcą je obejrzeć w późniejszym czasie. Włoska wersja kongresu jagodowego (Italian Berry Congress), wspaniały nowy dodatek do Macfrut 2021 promowany przez Ncx Drahorad i ItalianBerry.it we współpracy z Macfrut, odbędzie się 8 września. Wydarzenie to skupi się na doświadczeniach z całej branży jagodowej, którymi podzielą się uczestnicy z głównych światowych obszarów produkcji i marketingu: miejsce spotkań szkółkarzy, producentów, pakowaczy i dużych detalistów. Międzynarodowe Forum Biosolutions, którego celem jest połączenie śródziemnomorskich łańcuchów produkcyjnych ze światem biostymulatorów, odbędzie się 9 września. Oba wydarzenia obejmą wystawę i konferencję. Tymczasem czwarta edycja Międzynarodowych Dni Szparagów odbędzie się w całym Macfrut: trzydniowa wystawa z konferencjami, pokazami terenowymi i wizytami technicznymi w firmach poświęconych całej branży szparagowej.

Akredytacja

Aby otrzymać bilet do Macfrut, postępuj zgodnie z instrukcjami online pod tym linkiem

https://www.macfrut.com/en/c/145/online_tickets

Aby uzyskać dostęp do platformy macfrutdigital.com, musisz najpierw zarejestrować się tutaj https://www.macfrutdigital.natplayexpo.com/china_day.php?l=it

(rejestracja jest bezpłatna).

Kontakt: ·  info@macfrutdigital.com

D. Ł.-B.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułZIELONE MIASTO EUROPY
Następny artykułNowa energia – „ZIELEŃ TO ŻYCIE” 2021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.