Marlene® sponsoruje mundial skialpinizmu

Wśród sponsorów zawodów Pucharu Świata w skialpiniźmie (kombinacje marszów, wspinaczki i zjazdów narciarskich) znajduje się brend jabłek Marlene®. Uprawiane w Południowym Tyrolu przez około 5000 sadowników jabłka siedmiu odmian mają certyfikat Chronionego Oznaczenia Geograficznego. Tej zimy charakterystyczne błękitne etykietki marki są widoczne na trasach biegów, ubraniach zawodników oraz ich numerach startowych.
 
Skialpinizm pociąga coraz większe rzesze entuzjastów sportów zimowych. Ocenia się, że w Europie uprawia go około 6 milionów ludzi. W tym roku mundial skialpinizmu rozpoczął się w Andorze w weekend 21-22 stycznia. Do kwietnia odbędą się jeszcze zawody na terenie Hiszpanii, Francji, Turcji i Włoch. W bieżącej edycji z mistrzami będą mogli zmierzyć się amatorzy – organizatorzy przewidzieli wyścigi w formule „open”. Sponsorujące wszystkie biegi jabłka będą widoczne na banerach i nadmuchiwanych bramkach w najbardziej strategicznych i widokowych punktach tras, na flagach, ubiorach zawodników i ich oficjalnych numerach startowych.
Za: fruitecom.it
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRelacje – 26. Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2017
Następny artykułO ochronie i nawożeniu na Konferencji borówkowej Agrosimeksu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.