Nagroda dla ARR na targach World Food Ukraine 2013

Fot. ARR
Podczas 16 edycji targów World Food Ukraine 2013 Agencja Rynku Rolnego otrzymała nagrodę główną w kategorii „Najlepsze wsparcie narodowe – w uznaniu za aktywne i efektywne  wspieranie firm rynku spożywczego”. Wyróżnienie wręczono przedstawicielom ARR podczas gali dla wystawców 31 października.

Stoisko zorganizowane przez Agencję Rynku Rolnego w ramach branżowego programu promocji polskich specjalności żywnościowych było jednym z 3 największych na targach (75 m2) i ze względu na swoją prezencję – najbardziej zauważalnym. Dzięki aktywnym działaniom, takim jak pokazy gotowania połączone z degustacją produktów firm obecnych na stoisku, cieszyło się ono dużą liczbą odwiedzających. Dodatkowo, na 3 telewizorach LCD i dużym ekranie przez cały czas wyświetlane były filmy promocyjne poszczególnych firm. Pokazy gotowania były transmitowane na ekranach i towarzyszył im szczegółowy komentarz kucharza na temat przepisów kulinarnych, tradycji polskich potraw oraz na temat asortymentu wyrobów oferowanych przez przedsiębiorców na stoisku narodowym (w języku ukraińskim).

Ponadto przedsiębiorcy korzystali z pomocy dwóch doświadczonych tłumaczy (tłumaczenie języków: ukraińskiego, rosyjskiego, angielskiego), usług biurowych (internet, druki), wspólnych publikacji (katalogi producentów, opracowania), obsługi kawiarnianej, degustacyjnej oraz transportowej i zakwaterowania. ARR zapewniła też obecność wpisów reklamowych dla firm do katalogów targowych i tablic informacyjnych.

Źródło: ARR

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPodkarpaccy rolnicy otrzymają 22 mln zł dopłat do paliwa
Następny artykułWymiana gleby w rzędzie drzew

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.