Nagroda Jubileuszowej Loterii Plantpressu w rękach zwycięzcy

20 lipca przedstawiciele organizatora oraz partnerów Jubileuszowej Loterii Plantpressu przekazali główną nagrodę - ciągnik Kubota M7040N  - sadownikowi z Jeżowa Stanisławowi Galińskiemu.

Z sadownikiem w jego gospodarstwie w Jeżowie (łódzkie) spotkali się: Marek Kawalec, prezes Plantpressu, Maciej Rujner – dyrektor polskiego odziału Kuboty, Jakub Korczak –  dyrektor oddziału Grójec firmy Polsad, dystrybutora sprzętu Kubota, Przemysław Michalski z firmy Polsad oraz Janusz Gwiazdowski i Jadwiga Tomczak z firmy PROCAM.

Aby wziąć udział w loterii należało w terminie od 1.11.2016 do 11.06.2017 kupić wyznaczony pakiet produktowy firmy PROCAM, prawidłowo wypełnić kupon loteryjny i wrzucić go do specjalnej urny przygotowanej w miejscu zakupu. Za każdy zakupiony i zgłoszony pakiet przyznawany był jeden los.

Losowanie nagród, w tym głównej – ciągnika Kubota – odbyło się niedzielę 25 czerwca w Łęczeszycach k. Belska Dużego.

Posiadacz szczęśliwego kuponu, Stanisław Galiński wspólnie z żoną Moniką od 24 lat prowadzą gospodarstwo sadownicze. Obecnie ich sady zajmują 10 ha, a w nasadzeniach dominuje jabłoń. Pakiet promocyjny kupił oraz wypełnił kupon loteryjny w połowie marca.

– Zakup nowego ciągnika sadowniczego planowaliśmy już od dłuższego czasu. Ten, który mamy, nie wystarcza już bowiem podczas spiętrzenia prac w sadzie. Jednak ze względu na różne równie pilne inwestycje nie mogliśmy pozwolić sobie na jego zakup. Dlatego radość z wygranej jest tak ogromna, a przede wszystkim też dlatego, że to Kubota, ciągnik pod każdym względem dla nas idealny – mówił p. Stanisław.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a więcej o jego gospodarstwie oraz ciągniku Kubota – w sierpniowym numerze MPS Sad.

mp, ms; fot. M. Strużyk

Related Posts

None found

Poprzedni artykułLED it be…
Następny artykułUnijni rolnicy starzeją się, a młodzi uciekają ze wsi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.