Wielka Loteria Plantpress! Wygraj pojazd Kubota RTV X-1110!

P jak prenumerata – z okazji 30-lecia Wydawnictwa Plantpress przygotowaliśmy dla naszych Czytelników Wielką Jubileuszową Loterię. Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, czyli pojazdu Kubota RTV X-1110, a także zestawów od Timac Agro i Agrarius?
Dziękujemy, że od 30 lat sięgacie po nasze czasopisma. Z okazji tej jubileuszowej rocznicy przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Jeżeli jesteś prenumeratorem czasopisma Szkółkarstwo (lub innych naszych tytułów) możesz wziąć udział w Wielkiej Jubileuszowej Loterii.

Nagroda główna to pojazd Kubota RTV X-1110, dodatkowo wśród prenumeratorów rozlosujemy również 3 x zestaw 20 l nawozu Seactiv Vital Timac Agro, każdy o wartości 1500 zł, 5 x pakiet nawozowy firmy Agrarius, każdy o wartości 1200 zł, 10 zestawów bitów Torx  3/8 marki NeoTools i 10 x multitool marki NeoTools.

Aby wziąć udział w losowaniu powinieneś zakupić co najmniej jedną z wymienionych prenumerat czasopism Wydawnictwa Plantpress na rok 2022: więcej szczegółów TUTAJ i do 30 kwietnia 2022 wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułTargi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2022 [galeria]
Następny artykułKiedy wymienić kroplowniki w szklarni?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.