Nie tylko dla absolwentów UP w Poznaniu

Wiadomość dla kończących studia na kierunkach rolniczych bądź absolwentów tych kierunków z lat poprzednich: 22 maja w Poznaniu organizowane są IX Targi Pracy i Przedsiębiorczości.
Gospodarzem Targów jest Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, które  wszystkich zainteresowanych  zaprasza do Holu Głównego Collegium Maximum UP przy ulicy Wojska Polskiego 28. . Bezpośrednie spotkanie studentów, absolwentów, wszystkich tych, którzy pragną zmienić dotychczasową pracę na inną oraz wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem pracownika znacznie skraca proces rekrutacji. Spotkanie z osobami zajmującymi się rekrutacją stwarza szukającym pracy okazję do zadawania pytań o prowadzonych przez firmy procedurach rekrutacyjnych oraz oczekiwaniach stawianych potencjalnym pracownikom. Umożliwia ono uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, ich planach związanych z zatrudnieniem oraz dostępnych na rynku ofertach pracy lub możliwości odbycia staży i praktyk. Jest to najszybszy przepływ informacji pomiędzy zainteresowanymi stronami.
Za: up.poznan.pl
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułMocny wzrost eksportu nowozelandzkich owoców
Następny artykułARiMR przygotuje rolników do korzystania z PROW 2014-2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.