Chińska edycja Interpomy : nowa lokalizacja

China Interpoma 2018
Źródło: fierabolzano.it
Po dwóch edycjach, które miały miejsce w centrum wystawowym Weihai Exibition Centre, Fiera Bolzano przenosi świat jabłek z powrotem do Chin, jednak ze zmianą daty i lokalizacji. Chińska Interpoma odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2019 w Szanghaj New International Expo Center.

Chiński rynek staje się coraz bardziej atrakcyjny dla producentów jabłek. Chiny są największym producentem na świecie z 44 milionami ton. Kraj ten stale potrzebuje nowych metod uprawy oraz rozwoju łańcucha dostaw tych owoców.

Z tego powodu, Fiera Bolzano po raz kolejny organizuje Chińską edycję targów. Wydarzenie jest pełne możliwości dla wszystkich z branży, którzy chcą nawiązać profesjonalną współpracę z chińskim rynkiem jabłek.

Obecnie kampania wystawców idzie pełną parą, pojawiły się potwierdzenia ze strony firm włoskich, europejskich i chińskich: „Wierzymy, że Interpoma China jest flagowym wydarzeniem w tym sektorze, postanowiliśmy współpracować z Messe München Shanghai, aby dotrzeć większej liczby profesjonalnych i międzynarodowych odbiorców” – mówi Thomas Mur, dyrektor generalny Fiera Bolzano.

Chińskie targi, podobnie jak Interpoma w Bolzano, będą przez trzy dni towarzyszyć międzynarodowemu kongresowi „Jabłko na świecie”, koordynowanemu przez znanego eksperta produkcji i rynku jabłek, Kurta Wertha. Prelegenci z Włoch, Europy, Nowej Zelandii i Chin będą mówić na tematy związane z produkcją w Azji, nowymi odmianami i cechami owoców, innowacjami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju w rolnictwie oraz zagadnieniami dotyczącymi technik uprawy, a także historie sukcesu w Chinach.

China Interpoma 2018
Źródło: fierabolzano.it

Źródło: fierabolzano.it

Karol Pajewski

Related Posts

None found

Poprzedni artykułGARDENIA: wiosna zawitała do Poznania
Następny artykułSynthos Agro – Sadownicze nowości 2019. Wywiad. FILM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.