Strona główna Tagi Interpoma

interpoma

Chińska edycja Interpomy : nowa lokalizacja

Po dwóch edycjach, które miały miejsce w centrum wystawowym Weihai Exibition Centre, Fiera Bolzano przenosi świat jabłek z powrotem do Chin, jednak ze zmianą daty i lokalizacji. Chińska Interpoma odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2019 w Szanghaj New International Expo Center.

Rozpoczęła się Interpoma 2018

W czwartek 15 listopada w włoskim Bolzano rozpoczęła się Interpoma - międzynarodowe targi poświęcone wyłącznie jabłkom - ich produkcji, dystrybucji, marketingowi itp. Odbywająca się w cyklu dwuletnim impreza potrwa do soboty.

Polskie akcenty na targach Interpoma

Już za tydzień we włoskim Bolzano ruszy kolejna edycja Interpomy. Od 15 do 17 listopada goszcząc czołowe firmy z branży z całego świata, Interpoma  oferuje liczne szkolenia, spotkania stowarzyszeń, warsztaty, konferencje prasowe i tradycyjny kongres "Jabłko na świecie". Interpoma jest na arenie międzynarodowej branżowym punktem odniesienia dla handlu jabłkami i oferuje idealne miejsce do spotkań i kontaktów biznesowych. Obok wystawy i konferencji odbędzie się również dziewięć wycieczek i akcja "Bolzano kocha jabłka".

Zbliża się Interpoma 2018

Zaledwie 10 dni pozostało do Interpomy 2018, jedynych na świecie targów poświęconych wyłącznie jabłkom. Od 15 do 17 listopada we włoskim Bolzano dyskusja skupi się na trendach rynkowych, produkcji ekologicznej, innowacjach odmianowych i technologii produkcji jabłek.

W tym roku kolejna Interpoma

Odbywa się co dwa lata i kolejna edycja (już jedenasta) wypada właśnie w tym roku. Interpoma 2018 przypada na 15-17 listopada i tradycyjne odbędzie się w Bolzano (Włochy).

Start-up nagrodzony za innowacyjne prognozowanie plonowania i zbiorów jabłek

W Bolzano 23 listopada w trakcie Interpoma Innovation Camp 2017 wybrano najlepszy projekt dla sadownictwa. Zwycięski start-up to włoska firma Horticultural Knowledge z systemem PerFrutto.
 
 

Startupy w sadownictwie. W przyszłym tygodniu poznamy zwycięzcę

W Bolazno 23 listopada odbędzie się druga edycja Interpoma Innovation Camp. To  wydarzenie, w którym weźmie udział 7 start-upów z kilku europejskich państw. Zaprezentują swoje innowacyjne pomysły, mające wesprzeć branżę sadowniczą w tej części Europy.
 
 

Poszukiwane startupy z sektora jabłek. Najlepsze będą nagrodzone

Interpoma Innovation Camp 2017 to inicjatywa, która ma za zadanie wyłonić najlepsze startaupy działające w sektorze jabłek. Zbiorą się one 23 listopada 2017 r. w Bolzano (Włochy), a jury wybierze spośród nich najlepsze zespoły. 
 

Interpoma China 2017

W 10 lat po starcie targów Interpoma w Bolzano (Włochy) odbędzie się premiera azjatyckiej, a ściślej rzecz biorąc chińskiej, mutacji tych specjalistycznych, poświęconych wyłącznie jednemu gatunkowi owoców – jabłku – imprezy.

Wiele czynników, jeden efekt. Konsumenci wybierają jabłka

O tym jak się tworzą preferencje konsumentów, oraz co się na nie składa mówiła Valerie L. Almli, z norweskiej firmy Nofima, w trakcie konferencji odbywającej się w ramach targów Interpoma 2016.