Minister Ardanowski komentuje sprawę firmy Eskimos

Minister Ardanowski komentuje sprawę firmy Eskimos
Źródło: twitter.com/MRiRW_GOV_PL
Minister Jan Krzysztof Ardanowski komentuje na gorąco sprawę firmy Eskimos i problemów w płatności za skupione od sadowników jabłka. Odnosi się do zapowiedzianej kontroli CBA, a także słów reprezentującego ZSRP Mirosława Maliszewskiego, który dla „PB” skomentował sytuację podmiotów, które dostarczyły do Eskimosa skupione jabłka.

Opowiada także o pozytywnej roli jaką według Ministra odegrały działania Spółki Eskimos dla ustabilizowani cen jabłek przemysłowych.

Poprosiliśmy wszystkie zaangażowane strony o przesłanie stanowiska w tej sprawie. Biuro Prasowe MRiRW w odpowiedzi przesłało nam link do spotkania prasowego Ministra Ardanowskiego, które odbyło się po obradach Porozumienia Rolniczego. Cały materiał zamieszczony na oficjalnym koncie Twitter MRiRW trwa około 29 minut – przy czym pytania dotyczące sytuacji w sadownictwie padają od 24 minuty.

AP

Za: sad24.pl

Related Posts

None found

Poprzedni artykułTargi Gardenia 2019 rozpoczęte
Następny artykułInnvigo – Warzywnicze nowości 2019. Wywiad. FILM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.