Na Spotkaniu Sadowniczym – o problemach (nie tylko) grup

A tak było na Spotkaniu w Sandomierzu w 2016 roku
Już w najbliższą środę i czwartek 25 i 26 stycznia po raz 26. Sandomierz będzie gościł producentów owoców. Spotkanie Sadownicze w tym roku to dwie konferencje oraz towarzyszące im tradycyjnie targi. Spodziewamy się również ożywionych dyskusji, bo za nami rok trudny, a przed nami... prawdopodobnie nie łatwiejszy. Do tych rozmów podstawą może być dyskusja, na którą w trakcie I dnia Spotkania, czyli Konferencji Sadowniczej zaproszeni zostali przedstawiciele grup producenckich i konsorcjów.

Rozmawiać będą: Zbigniew Chołyk (LubApple), Michał Lachowicz (Appolonia), Janusz Stasiak (SanExport Group), Waldemar Żółcik (Unia Owocowa). Spodziewamy się, że skomentują obecną sytuację na rynku jabłek, opowiedzą o swoich doświadczeniach z poszukiwaniem nowych rynków zbytu i ocenią realnie możliwości eksportu do Azji i ina inne egzotyczne rynki. Nie powinno zabraknąć tematu sytuacji samych grup producentów – o kłopotach jednej z nich, pochodzącej z rejonu Sandomierza pisaliśmy obszerniej tutaj. Początek dyskusji zaplanowano na godzinę 10.45.

26. Spotkanie Sadownicze odbędzie się w Sandomierzu w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Patkowskiego  2A. 25 stycznia to Konferencja Sadownicza (początek godz. 9.00), 26 stycznia Konferencja Czereśniowa (początek godz. 10.00). Wstęp wolny, dokładny program SSS w naszym kalendarzu, więcej szczegółów na stronie www.spotkaniesadownicze.pl

mp

Related Posts

None found

Poprzedni artykułW Kraśniku trwają Jagodowe Trendy
Następny artykułPortal Ogłoszeń ARiMR dla wnioskodawców/beneficjentów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.