Poszukiwane startupy z sektora jabłek. Najlepsze będą nagrodzone

Interpoma Innovation Camp 2017 to inicjatywa, która ma za zadanie wyłonić najlepsze startaupy działające w sektorze jabłek. Zbiorą się one 23 listopada 2017 r. w Bolzano (Włochy), a jury wybierze spośród nich najlepsze zespoły. 
 
Wydarzenie zostało zaplanowane jako platforma do wymiany nowych pomysłów i doświadczeń, a także miejsce do zawierania nowych kontaktów i wspierania sektora jabłek w Półudniowym Tyrolu. Organizatorami są  Fiera Bolzano oraz IDM Südtirol Alto Adige.  
 
Platforma Interpoma Innovation Camp organizowana jest po raz drugi. W  tym roku młodzi przedsiębiorcy, którzy oferują dla stektora usługi lub własne produkty zaprezentują się w ciągu jednego dnia. Celem Innovation Camp będzie zaadaptowanie i zintegorwanie projektów startupów do potrzeb lokalnego rynku, z uwzględnieniem możliwości dalszego rozwoju. W trakcie warsztatów uczestnicy będą starali się rozwijać swoje projekty dyskutując m.in. z ekspertami i mentorami. Następnie przedstawiciele startupów zaprezentują swoje projekty przed przedstawicielami sektora jabłek. Na zakończenie jury wybierze zwycięzców. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają firmy działające w produkcji jabłek, marketingu, logistyce i przetwórstwie tych owoców. 
 
Główną nagrodą jest stoisko w nadchodzących targach Interpoma 2018 (15 – 17 listopada) o wartości  2500 euro. Pozwoli  to zwycięskiej firmie zaprezentować swoją ofertę na targach, w których uczestniczy ok. 450 wystawców i 20,000 odwiedzających z  70 państw. Przedstawiciele nagrodzonego startupu będą mogli także uczestniczyć w spotkaniu przygotowanym dla międzynarodowej prasy branżowej w trakcie tagów Fruit Logistica 2018 w Berlinie. 
 
Zgłoszenia firm przyjmowane są do 13 października 2017 r. za pośrednictwem strony: www.startup-village.org/interpoma/2017

Related Posts

None found

Poprzedni artykułMiędzynarodowe Dni Otwarte Bejo Zaden
Następny artykułPIORIN: Indyjskie wymagania fitosanitarne względem polskich jabłek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.