Śliwka na krakowskim Rynku

Wszystkich miłośników suszonych i wędzonych śliwek zapraszamy na Wigilijny Festiwal Smaku, który zaczyna się dzisiaj na Rynku Głównym w Krakowie i potrwa do 16 grudnia. Tradycyjnie już na jednym ze stoisk z produktami regionalnymi, Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” prezentować będzie ofertę swojego obszaru działania - południowej części powiatu brzeskiego.
Stowarzyszenie „Na śliwkowym szlaku” otrzymało 7 grudnia dla swojego biura certyfikat „Zielone Biuro” nadawany przez Fundację „Partnerstwo dla Środowiska”. Certyfikat jest dowodem na zastosowanie w biurze Stowarzyszenia działań proekologicznych mających na celu zmniejszenie oddziaływania organizacji na środowisko. Zgodnie z przyjętą przez Zarząd „Polityką Środowiskową” oraz „Polityką Zakupów” celem biura stowarzyszenia jest m.in. promowanie ekologicznych zachowań, ograniczenie zużycia papieru, energii, wody i paliw, segregacja odpadów, zakup papieru pochodzącego z recyclingu, wykorzystywanie drugich stron kartek przed ich wyrzuceniem, zakup środków czystości ulegających biodegradacji, w opakowaniach nadających się do ponownego napełnienia, unikanie zakupu produktów jednorazowego użytku, zakup sprzętu przyjaznego dla środowiska (energooszczędnego), nie pozostawianie urządzeń w trybie czuwania.
 
Za: nasliwkowymszlaku.pl
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułZła energia wiatraków
Następny artykułŁadowarki made in Holland

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.