Startupy w sadownictwie. W przyszłym tygodniu poznamy zwycięzcę

W Bolazno 23 listopada odbędzie się druga edycja Interpoma Innovation Camp. To  wydarzenie, w którym weźmie udział 7 start-upów z kilku europejskich państw. Zaprezentują swoje innowacyjne pomysły, mające wesprzeć branżę sadowniczą w tej części Europy.
 
 
Interpoma Innovation Camp jest okazją do nawiązania kontaktów i rozpoczęcia współpracy z ekspertami oraz najważniejszymi na rynku firmami zajmującymi się produkcją jabłek, przechowalnictwiem i handlem. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział także polski reprezentant – firma Agribot. Pozostałe drużyny to holenderskie firmy: eLEAF i Agroloop oraz włoskie: agra2b, Evja, HK – Horticultural Knowledge, FruitsApp.
 
Zwycięski zespół otrzyma bezpłatnie stoisko na targach Interpoma 2018, o wartości 2500 euro. Start-up ten będzie mógł się także zaprezentować w trakcie targów Fruit Logistica 2018 podczas konferencji dotyczącej Interpomy. 

RS

Related Posts

None found

Poprzedni artykułNiemcy pożegnali śliwki
Następny artykułKonkurs na Horti-Techu; można wygrać wózek paletowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.