Co w pierwszym numerze miesięcznika „Szklarnie Tunele Osłony”?

W inauguracyjnym, styczniowym numerze STO przygotowaliśmy wiele ciekawych tematów dla producentów szklarniowych, z których wielu rozpoczęło już nowy sezon.

W dziale Reportaż prezentujemy relacje z trzech interesujących gospodarstw: piszemy o doświetlanej produkcji pomidorów z segmentu premium w belgijskiej firmie Den Berk, różnicach między cyklem uprawowym pod osłonami w Polsce i w Turcji oraz o uprawie sałaty „na ciepło” w podwarszawskim Raiszewie.

Blok tematów dotyczących ogórków: szczepienia, prowadzenia uprawy w pierwszym okresie produkcji oraz regulacji liczby liści znajdą Państwo w dziale Z badań i z praktyki.

Ogrodnikom zainteresowanym sposobami na oszczędzanie energii w szklarni polecamy lekturę artykułów w dziale Technika i innowacje. Specjaliści prezentują w nich m.in. możliwości wykorzystania kurtyn termoizolacyjnych w obiektach uprawowych.

Dla producentów pomidorów i rzodkiewki w tunelach foliowych przygotowaliśmy propozycje odmianowe na rozpoczynający się sezon.

Poleca Aleksandra Czerwińska-Nowak, redaktor naczelna miesięcznika „Szklarnie Tunele Osłony”

Pierwszy numer nowego miesięcznika do nabycia w sklepie Plantpressu.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPieniądze w ogrodnictwie – w styczniowym „Haśle Ogrodniczym”
Następny artykułRynek pomidorów. Jak wygląda sytuacja w poszczególnych krajach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.