Royal Brinkman i Berg Hortimotive zacieśniają współpracę

Międzynarodowy dostawca produktów i usług dla profesjonalnego ogrodnictwa Royal Brinkman poprzez przejęcie Berg Hortimotive wzbogaca swoją ofertę o rozwiązania logistyczne. Tym samym Royal Brinkman odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na specyficzne rozwiązania logistyczne i realizuje swój długoterminowy plan strategiczny polegający na systematycznym wzroście.

– Przewidujemy rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania logistyczne ze względu na ekspansję i internacjonalizację ogrodnictwa oraz ogólne problemy z siłą roboczą. W ciągu ostatnich kilku lat Berg Hortimotive koncentrował się na doskonaleniu swojej organizacji – podkreślał Ton van Mil, dyrektor generalny firmy Royal Brinkman, odnoście zacieśnienia współpracy. – Nasza firma jest gotowa do zwiększenia produkcji i dalszego rozwoju innowacji logistycznych. Jest to zgodne ze strategią innowacji Royal Brinkman, która opiera się na przewidywaniu rozwiązań dla ogrodnictwa, we współpracy z klientami i dostawcami – poinformował Bas Lagerwerf, dyrektor generalny firmy Berg Hortimotive.

Siedziba firmy Berg Hortimotive pozostanie w holenderskim mieście De Lier i po przejęciu 70-osobowy zespół wciąż będzie kontynuował swoją działalność niezależnie, pod obecną nazwą. Wszyscy klienci, dealerzy i sprzedawcy mogą nadal liczyć na usługi, do których są przyzwyczajeni w Berg Hortimotive. Obecne kierownictwo (Bas Lagerwerf i Nico Bikker), będzie kontynuować bieżące zarządzanie firmą.
 
Przyczyną przejęcia było oparte o strategię Berg Hortimotive przekonanie, że aby skutecznie wprowadzać na rynek nowe produkty i innowacje, potrzebna jest określona wielkość firmy. Silna organizacja, taka jak Royal Brinkman, z dużą międzynarodową siecią sprzedaży, jest doskonałym rozwiązaniem dla Berg Hortimotive. Poprzez zwiększenie produkcji i innowacji, zarówno Royal Brinkman jak i Berg Hortimotive realizują swoje globalne ambicje.
 

Źródło: Materiały Royal Brinkman

Related Posts

None found

Poprzedni artykułSzkółkarski „Zielony ShowRoom”
Następny artykuł6,27 mld zł zaliczek dopłat na kontach rolników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.