Handel z sieciami, jak to się robi?

Szkolenie warsztatowe pod patronatem Związku Szkółkarzy Polskich.

Jeśli sprzedajesz rośliny, doniczki, podłoża, środki ochrony lub inne produkty do ogrodu i chcesz działać na większą skalę szkolenie ,,HANDEL Z SIECIAMI, jak to się robi?” jest właśnie dla Ciebie!
Dowiedz się jak wprowadzić produkty do sieci handlowych. W czasie spotkania praktyczną wiedzą i doświadczeniem podzieli się prowadzący Tomasz Szacoń z RetailPoland Consulting LTD.

Korzyści ze szkolenia
Celem spotkania jest przekazanie informacji dotyczących możliwości nawiązania współpracy w kanale retail oraz jej specyfiki. Budowanie współpracy z klientem, ustalanie ceny, formatowanie oferty to między innymi zagadnienia, które będą poruszane podczas zajęć. Warsztatowo uczestnicy przećwiczą formułowanie zapytania e-mail, telefonu do kupca, badania rynku. Ponadto uczestnicy dowiedzą się:
● Jak kalkulować koszty współpracy z siecią?
● Co zawiera “standardowa” umowa z siecią handlową?
● Jak wygląda kwestia zatowarowania do sieci?
● Co musi zrobić przedsiębiorca, by jego produkt był na półce w sieci?

Kiedy: 10 grudnia 2019, w godzinach 9:00-17:00
Gdzie: Centrum Biznesowe i Konferencyjne, ul. Ogrodowa 58 (Warszawa)

Charakter spotkania: szkolenie + warsztaty (7 h)
CENA: 790 zł netto (+23% VAT)

Prowadzący: Tomasz Szacoń, ekspert sprzedaży do sieci handlowych. 12 lat doświadczenia w budowaniu struktur sprzedażowych w kanale nowoczesnym. W 2017 roku jedna z wspieranych przez niego firm otrzymała Diament Forbes. Autor szkolenia: „Jak rozpocząć rozmowy z sieciami handlowymi”, z którego skorzystało ponad 200 firm. Właściciel RetailPoland Consulting LTD. Doradza, wspiera, pomaga w rozwoju sprzedaży.

Więcej informacji:https://www.szkolenia-zielen.pl/index.php/pl/home-handel-main
Zgłoszenia: http:http://formularz.szkolenia-zielen.pl/

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.