Tworzenie krótkich łańcuchów dostaw – ARiMR organizuje szkolenie

fot. Pixabay
29 marca 2021 r. rusza nabór wniosków na działanie Współpraca - Krótkie łańcuchy dostaw. Zainteresowani otrzymaniem takiej pomocy mogą wziąć udział w szkoleniu, które ułatwi zdobycie wsparcia.

Szkolenie, zorganizowane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w formie on-line, odbędzie się w środę 17 marca w godz. 9.00 – 14.30.

W spotkaniu będzie można uczestniczyć za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Liczba miejsc jest ograniczona możliwościami technicznymi, o udziale decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Termin zapisu na szkolenie mija 15 marca, a dzień później osoby zakwalifikowane otrzymają na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail wiadomość z linkiem do szkolenia.

W przypadku dużego zainteresowania, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownego szkolenia dla tych, którzy zapiszą się na nie w wyznaczonym terminie, a ze względu na brak miejsc nie dostaną 16 marca zaproszenia do udziału w nim.

Więcej o tworzeniu krótkich łańcuchów dostaw – tutaj

Źródło: ARiMR

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPrzedłużenie zakazu sprzedaży państwowej ziemi rolnej
Następny artykułHortiOchrona – internetowy system wspierający integrowaną ochronę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.