Plantarium 2021 wstrzymane

Hale Plantarium
fot. W. Górka
Wydarzenia związane z globalną pandemią koronowirusa nie dają obecnie żadnej pewności zorganizowania we wrześniu międzynarodowych targów. Z tego powodu zdecydowano o wstrzymaniu się planowania targów Plantarium 2021 w Holandii, które pierwotnie miały odbyć się we wrześniu br.

logotyp Plantarium

Organizatorzy postanowili natomiast skrócić w przyszłości czas planowania kolejnej możliwej edycji tego wydarzenia z roku do 6 miesięcy. Dzięki temu pomysłowi można będzie ocenić możliwość organizacji imprezy, do pół roku przed jej planowanym otwarciem, obserwując rozwój pandemii i rynek.
W 2021 r. nie są też już planowane wirtualne targi Plantarium, jakie miały miejsce w 2020 r. Organizatorzy wskazują bowiem, że obecnie bardziej niż takie wydarzenie potrzebne są osobiste interakcje dostawców roślin z potencjalnymi kontrahentami. Osobisty kontakt i możliwość obejrzenia produktów „na żywo” będą dwoma niezbędnymi wymaganiami do organizacji kolejnej edycji Plantarium.
źródło: mat. pras. Plantarium

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCiekawostki dendrologiczne – podziękowanie za udział w webinarium
Następny artykułZasiłek opiekuńczy przedłużony do 25 kwietnia 2021 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.