Szkółkarski konkret

Zielony ShowRoom
www.zielonyshowroom.pl
Już za niespełna tydzień, w dniach 15–17 listopada 2021 r., w Konstantynowie Łódzkim odbędzie się ósma edycja wystawy szkółkarskiej „Zielony ShowRoom – zobacz i zamów”. Jest to wspólna inicjatywa 12 dużych, polskich szkółek, które będą prezentować cały swój asortyment na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Ciepłucha, które jest gospodarzem wydarzenia. Oferta wystawców znakomicie się uzupełnia, dzięki czemu goście – głównie osoby decyzyjne z centrów ogrodniczych i inni hurtowi odbiorcy roślin – mogą w jednym miejscu zamówić poszukiwany w punktach sprzedaży materiał roślinny.

Wystawa szkółkarska „Zielony ShowRoom” odbywa się bez przerw od ośmiu lat. Tego rytmu nie zaburzyła nawet ubiegłoroczna jesienna fala pandemii koronowirusa – przebiegła zgodnie z zaleceniami sanitarnymi i nie zgromadziła tyle osób, co zazwyczaj, ale i tak można powiedzieć o sukcesie: ponad 300 osób skorzystało z możliwości obejrzenia na żywo oferty szkółek i złożenia zamówień z wiosennym terminem realizacji. Przedstawiciele centrów ogrodniczych mogą wybierać spośród ogromnego asortymentu roślin – krzewów i drzew ozdobnych oraz owocowych, bylin, pnączy, ozdobnych traw, a nawet roślin sezonowych (np. bratków).
Wystawa odbywa się na terenie firmy gospodarzy – Gospodarstwa Szkółkarskiego Ciepłucha w Konstantynowie Łódzkim, którzy udostępnili na ten cel dwa bloki foliowe o łącznej powierzchni ponad 5000 m. Już za tydzień będzie można zapoznać się z ofertą szkółek: Gospodarstwo Szkółkarskie „Ciepłucha”, Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych „Acrocona”, Clematis Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o.o. Sp. k., Hurtownia Szkółkarska J. Z. W. Cur, Szkółki „Kurowscy”, Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych „Nowacki”, Gospodarstwo Specjalistyczne „Panek”, Szkółka „Szmit”, Szkółki Roślin Ozdobnych „Ważyńscy” Adam Ważyński, Szkółki Roślin Ozdobnych „Ważyńscy” Marcel Ważyński, Szkółka Krzewów Ozdobnych „Zymon” Stanisław Zymon, Szkółka Roślin Ozdobnych „Żabieniec”.
Chętni do zapoznania się z ofertą roślin prezentowanych na wystawie „Zielony ShowRoom – zobacz i zamów” powinni się wcześniej zarejestrować na stronie internetowej wydarzenia www.zielonyshowroom.pl.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułSilesia Plants – giełda szkółkarska stacjonarnie i on-line
Następny artykułCeres wspiera branżę ogrodniczą w przygotowaniach do zimy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.