B2B w szkółkarskiej odsłonie

18
W dniach 28 - 30 listopada 2019 r. w Gospodarstwie Szkółkarskim Ciepłucha w Konstantynowie Łódzkim odbyła się szósta edycja wystawy „Zielony Show Room – zobacz i zamów”. Impreza ta ma charakter B2B - zaproszeni na nią goście - głównie osoby decyzyjne z centrów ogrodniczych - mogą nie tylko zapoznać się z ofertą szkółek, ale przede wszystkim złożyć zamówienie w dniu wystawy, a jego realizacja nastąpi wiosną.

W ostatniej edycji wystawy „Zielony Show Room – zobacz i zamów” udział wzięli: Gospodarstwo Szkółkarskie „Ciepłucha”, Clematis Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o.o. Sp. k., Szkółki „Kurowscy”, Szkółki Roślin Ozdobnych „Ważyńscy” Marcel Ważyński, Szkółki Roślin Ozdobnych „Ważyńscy” Adam Ważyński, Kwalifikowane Szkółki Owocowe i Ozdobne mgr. inż. Jacek Wolski, Szkółka Krzewów Ozdobnych „Zymon” Stanisław Zymon, Szkółka „Szmit”, Gospodarstwo Szkółkarskie „Anna Cur-Golcc”, Szkółka Roślin Ozdobnych „Żabieniec”, Gospodarstwo Specjalistyczne „Panek” oraz Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych „Nowacki”.
Wystawa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem odbiorców – zwłaszcza w pierwszym dniu imprezy było tłoczno. Przedstawiciele centrów ogrodniczych mogą wybierać spośród ogromnego asortymentu roślin – krzewów i drzew ozdobnych oraz owocowych, bylin, pnączy, ozdobnych traw, a nawet roślin sezonowych (np. bratków). Nie dziwi więc, że wystawcy są zadowoleni z uczestnictwa, bowiem tu padają konkretne zamówienia, a nie tylko deklaracje „skontaktuję się później”. Duża powierzchnia wystawiennicza, znakomita organizacja to kolejne atuty tej wystawy, która już na dobre wpisała się w kalendarium imprez szkółkarskich.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wystawy „Zielony Show Room – zobacz i zamów”.

https://www.ogrodinfo.pl/galeria/szkolkarski-show-room-2019/#zdjecie

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRolnictwo ekologiczne w Polsce
Następny artykułNie ma zimy bez poinsecji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.