Trawy ozdobne – nie tylko w miastach [VIDEO]

Miskant-chinski-Gracillimus-M.Henschke
Miskant chiński 'Gracillimus' fot. M. Henschke
Za nami kolejne webinarium, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Tym razem firma Plantpress Sp. z o.o. zaprosiła 14 stycznia na wykład dr Moniki Henschke dotyczący ozdobnych traw. Prelegentka skupiła się na gatunkach przydatnych do sadzenia w miastach, ale chyba każdy, kto uczestniczył w spotkaniu skorzystał z przekazanej na nim wiedzy, nawet, jeśli nie zajmuje się terenami zieleni miejskiej.

Ogromnie się cieszymy, że zaproponowana przez nas tematyka spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Dziękujemy Prelegentce za niezwykle ciekawy wykład, podzielenie się skrawkiem swojej ogromnej wiedzy i rozbudzenie ciekawości dotyczącej poznawania tej grupy roślin i podejmowania uprawy traw ozdobnych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny i bardzo aktywny udział i mamy nadzieję, że to nie będzie nasze ostatnie spotkanie. Słowa podziękowania kierujemy też do partnera webinarium – firmy ICL Polska Sp. z o.o, producenta nawozów z serii Osmocote®.
Wszystkich zainteresowanych ponownym odtworzeniem spotkania zapraszamy do obejrzenia nagrania.

https://www.youtube.com/watch?v=aI3HHNg-25A&feature=youtu.be
Zachęcamy także do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym można nabyć książkę dr Moniki Henschke pt. „Trawy ozdobne do warunków klimatycznych Polski” oraz zaprenumerować dwumiesięcznik „Szkółkarstwo”, w którym można znaleźć m.in. artykuły naszej prelegentki.

https://www.plantpress.pl/produkt/trawy-ozdobne-do-warunkow-klimatycznych-polski/

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCo dalej z uprawą konopi siewnych i medycznych?
Następny artykułZasiłek opiekuńczy przedłużony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.