Dendrologiczna podróż dookoła świata – zapraszamy na webinarium

Fotergila Gardena
Już dziś w czwartek - 8 kwietnia 2021 r. - zapraszamy Państwa na kolejne webinarium poświęcone gatunkom ozdobnym. Nasz gość - Andrzej Kujawa ze Szkółki "Bąblin" - opowie o mniej znanych, a bardzo atrakcyjnych krzewach i drzewach, które z powodzeniem możemy uprawiać w naszych ogrodach.

Dobór krzewów ozdobnych, zwłaszcza ich odmian, systematycznie rośnie. Projektanci terenów zieleni i inni odbiorcy roślin wciąż wybierają zazwyczaj taksony popularne i dobrze znane. Na naszym rynku pojawia się jednak coraz więcej nowych krzewów. Są wśród nich takie, które urozmaicą ogród ciekawymi kwiatami, dostarczą doznań zapachowych lub będą cieszyć nietypowymi liśćmi lub oryginalnymi pędami. Większość z powodzeniem można uprawiać w naszym kraju i z większą śmiałością wprowadzać do ogrodów. Paletę takich mniej znanych krzewów i drzew ozdobnych przedstawi Państwu Andrzej Kujawa, szkółkarz i pasjonat, który w swojej pracy zawodowej poświęca wiele uwagi właśnie rzadziej spotykanym w uprawie roślinom.

Partnerem wydarzenia jest Marka VERTO – producent szerokiej gamy produktów dla ogrodu, warsztatu i domu.

Partnerem wydarzenia jest marka NEO TOOLS – producent profesjonalnych narzędzi motoryzacyjnych.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:
– w czwartek, 8 kwietnia, o godzinie 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia: https://plantpress.clickmeeting.com/nieznane-a-piekne-krzewy-ogrodowe
– podać swoje imię oraz adres e-mail i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Spotkanie będzie okazją do zadania pytań i dyskusji.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułNadchodzi kolejny jabłkowy sezon
Następny artykułWyróżnienie za wdrażanie postępu w rolnictwie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.