Strona główna Tagi Azelis

azelis

Dużo o kapustach i nie tylko… Łęczyca 2020

Dużo o kapustach i nie tylko… Łęczyca 2020 – to finał doświadczenia prowadzonego w gospodarstwie Przemysława Świerczyńskiego w Topoli Królewskiej.

Dużo o kapustach i nie tylko… Łęczyca 2020 cz. 2. WIDEO

Kolejna relacja z przygotowań do spotkania w gospodarstwie Przemysława Świerczyńskiego w Topoli Królewskiej k. Łęczycy. Tym razem omówione zostały odmiany oraz zabiegi, jakie do tej pory wykonano na polu.

Wielkopolska Borówka

W Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem 28 lutego firma Fargo zorganizowała szkolenie dla producentów borówki wysokiej.

Pomidory malinowe chronione biologicznie

Firmy Koppert Polska, Azelis i Konexim 3 czerwca zorganizowały Dni Otwarte w gospodarstwie rodzinnym Sylwii i Łukasza Budytów, Iwony Szklarz-Rosłoniec oraz rodziców – Jadwigi i Romana Szklarzy w Piotrowicach, w podwarszawskim rejonie uprawy pomidora szklarniowego.

Ogórki partenokarpiczne pod osłonami

Firmy Lidia Horti Logistic, Monsanto Polska (właściciel marek Seminis i De Ruiter), Azelis i Himal zorganizowały 28 stycznia w Prokopowie k. Pleszewa spotkanie dla producentów ogórków pod osłonami.

O warzywach przed sezonem w Stawiszynie

Na spotkaniu zorganizowanym przez firmę Lidia Horti-Logistic 18 grudnia 2014 r. w Stawiszynie koło Kalisza przedstawiono wiele ciekawych tematów dla producentów warzyw oraz kukurydzy. Współorganizatorem spotkania była firma Monsanto – właściciel marki Seminis – oferującej nasiona warzyw gruntowych oraz Dekalb – oferującej nasiona kukurydzy.

„Pepper Cafè”: odmiany i nawożenie papryki

3 sierpnia w gospodarstwie Moniki i Kazimierza Małków w Grabowskiej Woli k. Potworowa grupa producentów papryki zgromadziła się na spotkaniu zorganizowanym przez firmy Monsanto (marki Seminis, De Ruiter), Agrarius oraz Azelis. Omawiano strategię uprawy tego gatunku w tunelach foliowych.

Pepper Caffe – prezentacja nie tylko papryki

W niedzielę 3 sierpnia, w Grabowskiej Woli k. Potworowa zorganizowane zostały warsztaty szkoleniowe dla producentów warzyw. Gospodarzami spotkania byli Państwo Małkowie, a tematem przewodnim – jak na rejon Potworowa przystało - papryka.

O pomidorach w Tłokini Kościelnej

29 maja w gospodarstwie Urszuli i Zbigniewa Rychterów w Tłokini Kościelnej odbyło się spotkanie zorganizowane przez firmy Monsanto (marka De Ruiter) oraz Azelis Poland. Podczas spotkania omówiono m.in. nowe odmiany pomidorów do nasadzeń w całym cyklu produkcji.

Szkolenie produktowe Nickerson-Zwaan

Dystrybutorzy nasion warzyw przygotowują się do kolejnego sezonu sprzedaży uczestnicząc w spotkaniach organizowanych przez firmy nasienne. Jedno z takich spotkań zorganizowała 5 listopada w Wieliczce firma Nickerson-Zwaan.