Elite Onion Club w Turzanach

6 września w ramach Elite Onion Club zorganizowano kolejne spotkanie „Cebula bez tajemnic”. Jego organizatorami były firmy Hazera, BASF, ADOB oraz Agrarada a gospodarzami spotkania Maria i Andrzej Weber gospodarujący w Turzanach.
Pomimo trudnych warunków pogodowych licznie przybyli producenci wsłuchiwali się w rekomendacje Piotra Manisty oraz Michała Lewandowskiego względem doboru odmian cebuli do uprawy na kolejny sezon. 
 
Zainteresowanie wzbudzały także kolejne informacje, przedstawione przez Macieja Witę, na temat najnowszych rozwiązań i zaleceń w ochronie cebuli produktami BASF. 
W dalszej części spotkania „ABC nawożenia cebuli – przygotowanie do zbioru i przechowywania” omówił Włodzimierz Prus z firmy ADOB. 
 
W temacie przechowywania – odpowiednich warunków, utrzymania jakości czy ograniczenia strat – można było porozmawiać z Radosławem Dziemiańczykiem, specjalistą z tego zakresu w firmie Agrarada.
 
Zapraszamy do naszej galerii 

Marcin Bartczak 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułVI Międzynarodowy Festiwal Derenia
Następny artykułRozpoczęły się targi Asia Fruit Logistica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.