Elite Onion Club w Turzanach

6 września w ramach Elite Onion Club zorganizowano kolejne spotkanie „Cebula bez tajemnic”. Jego organizatorami były firmy Hazera, BASF, ADOB oraz Agrarada a gospodarzami spotkania Maria i Andrzej Weber gospodarujący w Turzanach.
Pomimo trudnych warunków pogodowych licznie przybyli producenci wsłuchiwali się w rekomendacje Piotra Manisty oraz Michała Lewandowskiego względem doboru odmian cebuli do uprawy na kolejny sezon. 
 
Zainteresowanie wzbudzały także kolejne informacje, przedstawione przez Macieja Witę, na temat najnowszych rozwiązań i zaleceń w ochronie cebuli produktami BASF. 
W dalszej części spotkania „ABC nawożenia cebuli – przygotowanie do zbioru i przechowywania” omówił Włodzimierz Prus z firmy ADOB. 
 
W temacie przechowywania – odpowiednich warunków, utrzymania jakości czy ograniczenia strat – można było porozmawiać z Radosławem Dziemiańczykiem, specjalistą z tego zakresu w firmie Agrarada.
 
Zapraszamy do naszej galerii 

Marcin Bartczak 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.