W grudniowych „Warzywach” o rozsadzie selera

W grudniowych „Warzywach” tematem numeru jest rozsada selera korzeniowego. W wydaniu tym prezentujemy ofertę rozsad tego warzywa zarówno od polskich producentów, jak i dystrybutorów, którzy sprowadzają sadzonki m.in. z Hiszpanii czy Włoch. Przedstawiamy odmiany selera polecane przez firmy hodowlano-nasienne na nadchodzący sezon oraz podajemy wskazówki dotyczące warunków produkcji rozsady.

W temacie numeru przedstawiamy także produkty na bazie pożytecznych mikroorganizmów, dzięki którym można poprawić „start” roślin, a także ich plonowanie.

Ponadto w tym numerze znajdą Państwo relacje ze spotkań branżowych z różnych rejonów Polski. W „Warzywach 12/2017 nie brakuje także interesujących wiadomości ze świata: z cebulowego forum w Niemczech, Międzynarodowego Dnia Marchwi w Szwecji oraz Dni Ziemniaka w Holandii.

Poleca Aleksandra Andrzejewska, redakcja „Warzyw”

„Warzywa” nr 12/2017 do nabycia w sklepie Plantpressu.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCeny jabłek w listopadzie w UE. Polskie znów…prawie najtańsze
Następny artykułW grudniowym „Haśle Ogrodniczym” – ogórki partenokarpne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.