Sprawdź, o czym piszemy w Miesięczniku Praktycznego Sadownictwa SAD

Jabłka odmiany Gala
Chcesz sprawdzić, o czym piszemy w Miesięczniku Praktycznego Sadownictwa SAD? Zapraszamy do pobrania wersji testowej – zamieściliśmy w niej fragmenty artykułów opublikowanych w pierwszym w 2023 roku wydaniu czasopisma.

Dokładamy starań, aby w każdym numerze pojawiały się aktualne tematy związane z sadownictwem, czyli informacje o najnowszych trendach w  agrotechnice, ochronie i nawożeniu, czy nowości prezentowane podczas targów. Stawiamy na szeroko pojętą ekonomię – mówimy o opłacalności i aktualnej sytuacji rynkowej. W każdym numerze znajdziecie również reportaże z gospodarstw sadowniczych, w których sadownicy opowiadają o swojej pracy, poglądach i wydają szczere opinie na temat sprzętów, z których korzystają.

Nie boimy się poruszać trudnych tematów, publikujemy również listy otwarte od Czytelników. Oto fragment jednego z nich: Problemem polskiego sadownictwa jabłkowego są pieniądze, a paradoksalnie ich niedawny nadmiar i łatwość pozyskiwania. To spowodowało upadek zarówno naturalnych mechanizmów rynkowych, jak i czasami uruchomiło pokłady chciwości i nieuczciwości. Razem to przez dziesięciolecia doprowadziło nas do obecnej sytuacji. Należy też przyznać, że sektor produkcji jabłek miał momentami dużo szczęścia i pewna rola przypadku też się dołożyła do obecnej sytuacji. (…)

Chcesz sprawdzić, o czym pisaliśmy w styczniowym numerze? Pobierz bezpłatny pdf na swój telefon.

Kliknij, aby pobrać: TUTAJ

Jeśli jesteś zainteresowany prenumeratą, więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Źródło: Sad24.pl

Related Posts

None found

Poprzedni artykułProgram Ochrony Roślin Sadowniczych 2023 już w sprzedaży
Następny artykułMniej jabłek w polskich chłodniach – nowy raport WAPA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.