Zakupy środków ochrony roślin oraz nawozów w czasie stanu zagrożenia epidemiologicznego

12951
Sekcja Ogrodnicza firmy PROCAM POLSKA biorąc pod uwagę obecną sytuację zagrożenia koronawirusem oraz w trosce o naszych klientów, a także pracowników postanowiła wprowadzić procedury zamawiania środków ochrony roślin, nawozów, nasion rolniczych i biostymulatorów z maksymalnym ograniczeniem kontaktu fizycznego z innymi osobami, oraz z wyeliminowaniem przebywania w pomieszczeniach zamkniętych.

Wystarczy zadzwonić pod numer doradcy najbliższego oddziału lub sklepu PROCAM POLSKA, zamówić towar i odebrać go z placu firmy bez konieczności wchodzenia do punktu handlowego. Osoby dedykowane do kontaktu telefonicznego są profesjonalnymi doradcami z niezbędnymi uprawnieniami oraz dużym doświadczeniem.

Problemy z dostępnością towarów, ograniczony transport, wydłużający się czas dostaw firmami kurierskimi powoduje, iż telefoniczne zamówienie i odbiór własny z placu firmy/sklepu jest najlepszym sposobem na bezpieczne zaopatrzenie się w niezbędne środki do produkcji. Po przygotowaniu zamówienia poinformujemy telefonicznie o możliwości odbioru z placu.

Dane kontaktowe przedstawicieli w swoim regionie znajdą Państwo pod tym linkiem:
https://horti.procam.pl/aktualnosci-zakupy-srodkow-ochrony-roslin-oraz-nawozow-w-czasie-stanu-zagrozenia-epidemiologicznego

źródło: informacja firmy PROCAM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię