750 wystawców z 40 krajów na wystawie rolniczej Agro Show

Na Agro Show 2012
Ofertę maszyn i osiągnięć nowoczesnej techniki w branży rolniczej zaprezentuje 750 wystawców z 40 krajów na rozpoczynającej się w piątek w Bednarach (Wielkopolskie) 15. Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Show.

Według organizatorów to największa plenerowa prezentacja sprzętu rolniczego nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Spodziewają się, że jubileuszową, XV edycję wystawy odwiedzi ponad 100 tysięcy osób.

– Celem wystawy jest prezentacja maszyn w pracy, czego nie można zobaczyć nigdzie indziej. Na specjalnie przygotowanych poletkach pokazowych można zobaczyć w pracy lub osobiście sprawdzić działanie ciągników i maszyn. Zaplanowana jest też prezentacja nowości wystawy, opryskiwaczy, ładowarek teleskopowych i ładowaczy – powiedziała rzecznik prasowy wydarzenia Karolina Matuszewska.

W związku z jubileuszem przygotowano grę Agro Show, czyli zabawę w rodzaju podchodów. Nowością jest także Centrum Innowacji, w którym wystawcy z każdego segmentu prezentują nowoczesne, ekologiczne projekty.

Organizatorzy podkreślają, że rolnicy odwiedzający Agro Show mogą nie tylko zapoznać się z kompleksową ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa, ale także uzyskać fachową pomoc.

W trakcie wystawy rozstrzygnięte zostaną ogólnopolskie konkursy „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2013”, konkurs na najlepszych mechaników serwisowych maszyn rolniczych, „Mechanik na Medal” oraz „Serwis na Medal”.

Jubileuszowa ekspozycja odbywa się pod hasłem „Dla Rolnika. Dla Natury”. Towarzyszą jej także liczne seminaria.

Źródło:

Related Posts

None found

Poprzedni artykułNajbardziej mokry wrzesień od 3 lat
Następny artykułPiS: minister rolnictwa okłamuje rolników ws. pieniędzy unijnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.