Notos – dalekosiężna propozycja Krukowiaka

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych „Krukowiak” wypuściła na rynek swój nowy produkt – przystawkę wentylatorową Notos - o dużym zasięgu wydmuchiwanej cieczy użytkowej. Jest ona dedykowana wszystkim tym profesjonalnym użytkownikom, którzy nie chcą czy nie mogą wjeżdżać w zwarte bloki swoich upraw.

Zainteresowani Notosem  mogą więc być szkółkarze, przedsiębiorcy zajmujący się wysoką zielenią komunalną czy parkami, warzywnicy uprawiający np. kukurydzę cukrową leśnicy. Przystawka współpracuje z opryskiwaczami zaczepianymi i zawieszanymi. Wysokość wyrzutu strumienia cieczy wynosi od 2,7 do 3,2 m, jego zasięg poziomy  do 42-47 m, jego prędkość 68-77 km/godz. Strumień ten jest wytwarzany przez podwójny wentylator o średnicy 500 mm i wydajności – 15,3-17,3 tys. m3/godz. Zapotrzebowanie przystawki na moc – 61 KM. Kolumna z zespołami końcówek obraca się o 360˚. 

Tekst i zdjęcia: Piotr Grel

Related Posts

None found

Poprzedni artykułGreenpeace wyceniło pracę pszczół w Polsce na ponad 4 mld zł
Następny artykułHolenderski handel zagraniczny cebulą w 2016 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.