Free Porn
Strona główna Tagi Krukowiak

krukowiak

Zbiór cebuli – ścinacze szczypioru i kopaczki

Zbiór cebuli jest jednym z najbardziej pracochłonnych zabiegów w uprawie tego warzywa. Zależnie od możliwości finansowych, wielkości i warunków uprawy cebuli plantatorzy mają do wyboru: zbieracze (maszyny przeładunkowe), adaptowane kombajny ziemniaczane lub maszyny samobieżne. Ponadto gama produktowa do zbioru cebuli obejmuje ścinacze szczypioru i kopaczki.

40 lat firmy Krukowiak

1 grudnia w siedzibie firmy Krukowiak w Brześciu Kujawskim odbyły się uroczyste obchody 40-lecia istnienia firmy. Na uroczystość przybyli goście ze współpracujących sieci dealerskich, przedstawiciele władz państwowych i lokalnych, firm współpracujących oraz dziennikarze.

Nowa wersja opryskiwaczy Herkules

Na tegorocznym Agro Show Krukowiak zaprezentował nową wersję opryskiwaczy Herkules, która kierowana jest dla nieco mniejszych gospodarstw.

Notos – dalekosiężna propozycja Krukowiaka

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych „Krukowiak” wypuściła na rynek swój nowy produkt – przystawkę wentylatorową Notos - o dużym zasięgu wydmuchiwanej cieczy użytkowej. Jest ona dedykowana wszystkim tym profesjonalnym użytkownikom, którzy nie chcą czy nie mogą wjeżdżać w zwarte bloki swoich upraw.

Krukowiak nowym właścicielem POM Ltd Brodnica

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Krukowiak, znana przede wszystkim z produkcji opryskiwaczy i maszyn warzywniczych wchodzi na rynek maszyn uprawowych i siewnych, wszystko dzięki przejęciu firmy POM Ltd z Brodnicy, jednego z głównych polskich producentów tego typu maszyn. Od końca czerwca prezesem POM-u Brodnica jest Seweryn Borkowski, który kieruje także KFMR Krukowiak.

Finansowanie fabryczne w Krukowiaku

Z początkiem kwietnia Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Krukowiak nawiązała współpracę z BZ WBK Leasing w sprawie uruchomienia finansowania fabrycznego dla wybranych maszyn z oferty Krukowiaka w ramach Krukowiak Finance.

Złoty Medal Agrotechu Kielce 2016 dla Herkulesa

Opryskiwacz Herkules 4000/24/ALU został wyróżniony przez komisję konkursową Złotym Medalem targów Agrotech Kielce, które odbyły się w dniach 18-20 marca.

Pokazy polowe pracy opryskiwaczy

Pokazy polowe pracy opryskiwaczy, zorganizowane przez KFMR Krukowiak w takiej formule po raz pierwszy, odbyły się 24 czerwca w okolicach Redcza Krukowego. Zaproszeni goście, wśród których byli rolnicy, uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego ze Starego Brześcia oraz przedstawiciele mediów, mieli okazję zobaczyć i przetestować opryskiwacze samobieżne Herkules w dwóch wersjach.

Zaproszenie na pokaz pracy opryskiwacza rolniczego

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Krukowiak zaprasza wszystkich zainteresowanych na pokazy pracy polowej opryskiwacza rolniczego samobieżnego Herkules, które odbędą się 24 czerwca w Redczu Krukowym 8 (zbiórka o godzinie 9:30 na terenie Muzeum Techniki Rolniczej i Gospodarstwa Wiejskiego.

Sadzarka z Krukowiaka

Podczas –wrześniowych targów AgroShow w Bednarach Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK zaprezentowała kilka nowości: sadzarkę do czosnku, linię sortowniczą do cebuli i ziemniaków i system Seletron do prowadzenia precyzyjnych zabiegów ochrony roślin.O linii sortującej juz wspominaliśmy, poniżej krótki opis sadzarki.