Zaproszenie na pokaz pracy opryskiwacza rolniczego

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Krukowiak zaprasza wszystkich zainteresowanych na pokazy pracy polowej opryskiwacza rolniczego samobieżnego Herkules, które odbędą się 24 czerwca w Redczu Krukowym 8 (zbiórka o godzinie 9:30 na terenie Muzeum Techniki Rolniczej i Gospodarstwa Wiejskiego.

Podczas pokazów zaprezentowany będzie opryskiwacz samobieżny Herkules o prześwicie 1,8 m, pokaz odbędzie się na polu kukurydzy. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z praktyczną stroną użytkowania tego typu opryskiwaczy.

Pokaz dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych, jednak organizator prosi osoby chętne o wcześniejszy kontakt celem potwierdzenia udziału. Zgłoszenia można dokonać drogą mailową na adres marketing@krukowiak.com.pl lub telefonicznie – 603 791 404 lub 603 791 025. Tą samą drogą można uzyskać więcej informacji na temat samego pokazu.

Źródło: materiały organizatora

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCBA chce odwołania dyrektora departamentu kontroli w ARiMR
Następny artykułRząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o rolnictwie ekologicznym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.