”SUN-SAD” – W PIERWSZEJ TRÓJCE…

  ?laureatów pierwszej edycji konkursu "Sposób na sukces", którego finał miał miejsce w Krakowie 12 stycznia, znalazło się Zrzeszenie Producentów Owoców i Warzyw "Sun-Sad" z Woli Chynowskiej. Inicjatorami tego konkursu mającego promować przedsiębiorczość i tworzenie nowych miejsc pracy na wsi są Krajowe Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich, Fundusz Współpracy "Agrolinia 2000", Polska Agencja Rozwoju Regionalnego, Stowarzyszenie AgroBiznesKlub, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
  W gronie wyróżnionych znalazły się także, związane z ogrodnictwem, gospodarstwo pasieczne "Sądecki Bartnik" oraz Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych "Kujawiak".

  PAWEŁ JENDRZEJCZAK (Z PRAWEJ) DYREKTOR HANDLOWY ODBIERA PAMIĄTKOWY PUCHAR ZA ZAJĘCIE JEDNEGO Z TRZECH RÓWNORZĘDNYCH PIERWSZYCH MIEJSC W PIERWSZYM KONKURSIE "SPOSÓB NA SUKCES", W GŁĘBI - ZBIGNIEW PRZYBYSZEWSKI, PREZES ZRZESZENIA "SUN-SAD"

  ?laureatów pierwszej edycji konkursu „Sposób na sukces”, którego finał miał miejsce w Krakowie 12 stycznia, znalazło się Zrzeszenie Producentów Owoców i Warzyw „Sun-Sad” z Woli Chynowskiej. Inicjatorami tego konkursu mającego promować przedsiębiorczość i tworzenie nowych miejsc pracy na wsi są Krajowe Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich, Fundusz Współpracy „Agrolinia 2000”, Polska Agencja Rozwoju Regionalnego, Stowarzyszenie AgroBiznesKlub, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
  W gronie wyróżnionych znalazły się także, związane z ogrodnictwem, gospodarstwo pasieczne „Sądecki Bartnik” oraz Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych „Kujawiak”.  PAWEŁ JENDRZEJCZAK (Z PRAWEJ) DYREKTOR HANDLOWY ODBIERA PAMIĄTKOWY PUCHAR ZA ZAJĘCIE JEDNEGO Z TRZECH RÓWNORZĘDNYCH PIERWSZYCH MIEJSC W PIERWSZYM KONKURSIE „SPOSÓB NA SUKCES”, W GŁĘBI – ZBIGNIEW PRZYBYSZEWSKI, PREZES ZRZESZENIA „SUN-SAD”

  Related Posts

  None found

  Poprzedni artykułMIĘDZY USTAWĄ A ZDROWYM ROZSĄDKIEM
  Następny artykułMONITOROWANIE RYNKU ROLNEGO

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz treść komentarza
  Wpisz swoje imię

  ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.