ZŁOTA ”KALLA”

  W ciągu ostatnich 3 lat średnia cena kwiatów kolorowych cantedeskii wzrosła na giełdach holenderskich o 8%. ''Kalle'' te stały się modnym elementem kompozycji roślinnych, w tym ślubnych wiązanek. 'Florex Gold' (fot. poniżej) jest jedną z popularniejszych odmian. Jej złociste kwiaty nawiązują do obecnie obowiązujących trendów kolorystycznych. Przy niedostatku światła zewnętrzna część pochwy może zielenieć, ale jej wnętrze pozostaje intensywnie żółte. Pęd kwiatostanowy jest długi (75-90 cm), a trwałość kwiatów po ścięciu wynosi 3 tygodnie.

  CANTEDESKIA 'FLOREX GOLD'


  Na podstawie materiałów Bloemenbureau Holland

  W ciągu ostatnich 3 lat średnia cena kwiatów kolorowych cantedeskii wzrosła na giełdach holenderskich o 8%. ”Kalle” te stały się modnym elementem kompozycji roślinnych, w tym ślubnych wiązanek. 'Florex Gold’ (fot. poniżej) jest jedną z popularniejszych odmian. Jej złociste kwiaty nawiązują do obecnie obowiązujących trendów kolorystycznych. Przy niedostatku światła zewnętrzna część pochwy może zielenieć, ale jej wnętrze pozostaje intensywnie żółte. Pęd kwiatostanowy jest długi (75-90 cm), a trwałość kwiatów po ścięciu wynosi 3 tygodnie.  CANTEDESKIA 'FLOREX GOLD’


  Na podstawie materiałów Bloemenbureau Holland

  Related Posts

  None found

  Poprzedni artykułPAPRYKA W TUNELACH FOLIOWYCH – OCHRONA PRZED SZKODNIKAMI
  Następny artykułKLIENCI NIE CHCĄ GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANYCH ROŚLIN

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz treść komentarza
  Wpisz swoje imię

  ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.