Zaproszenie na webinarium 15.12.2022

Prow 2023-27 webinarium
Zapraszamy na webinarium "Inwestycje i wsparcie z PROW 2023-2027 – co wiemy dzisiaj", które odbędzie się 15.12.2022 o godzinie 19:00.

Naszymi ekspertami będą Grzegorz Przysucha oraz Karolina Szałas – współwłaściciele firmy Proinvest Doradztwo Inwestycyjne, która od wielu lat specjalizuje się we wsparciu rolników i firm z otoczenia rolnictwa w pozyskiwaniu środków na inwestycje w ramach PROW. Zapraszamy do udziału.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

Od stycznia 2023 rusza nowa edycja Programu Rozwojów Obszarów Wiejskich, która jest elementem nowej Wspólnej Polityki Rolnej. Czy będą kontynuowane programy „modernizacja gospodarstw”, „młody rolnik”, restrukturyzacja małych gospodarstw, rozwój usług rolniczych, działalność pozarolnicza? Jakie kwoty można będzie uzyskać na RHD, przetwórstwo, przechowalnictwo, zieloną energię, nawodnienie czy tzw. działania prośrodowiskowe?

Podczas webinarium postaramy się przedstawić kluczowe obszary i zakresy inwestycji, na które mogą liczyć rolnicy i ogrodnicy w ramach PROW 2023-2027.
Webinarium jest częścią projektu INFOCAP-PL realizowanego przez Wydawnictwo Plantpress i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Webinarium jest częścią projektu INFOCAP-PL realizowanego przez Wydawnictwo Plantpress i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Strona projektu www.politykarolna.eu.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułOwoc głogu, liczi i morwa biała. Smaczne, a jednocześnie zdrowe przekąski
Następny artykułTSW 2023 odbędzie się w Kielcach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.