28 Spotkanie Sadownicze Sandomierz – 30 i 31 stycznia

Na 27 Spotkaniu Sadowniczym Sandomierz; fot. K. Kupczak
Organizatorzy zapraszają na Spotkanie Sadownicze Sandomierz w roku 2019 już po raz 28. Ta konferencja i targi sadownicze o ponadregionalnym zasięgu odbędą się w dniach 30 i 31 stycznia.

Spotkanie Sadownicze Sandomierz to marka dobrze utrwalona w świadomości sadowników. Coroczna, największa w regionie i najstarsza dzisiaj w kraju regularnie organizowana konferencja i targi sadownicze ściąga zimą ponad tysiąc zainteresowanych nowoczesnym sadownictwem producentów i organizatorów produkcji. Impreza jest także postrzegana jako atrakcyjne miejsce do zaprezentowania swojej oferty przez dziesiątki firm zaopatrzenia ogrodniczego. Po latach organizacji Spotkanie Sadownicze Sandomierz – konferencja wraz z towarzyszącą jej ekspozycją maszyn, sprzętu dla sadownictwa i firm usługowych stała się sadowniczym świętem – informują organizatorzy.

Jak co roku najważniejszym elementem Spotkania będzie dwudniowa konferencja, od kilku lat odbywająca się pod hasłem „Wyznaczamy kierunki nowoczesnej produkcji”. Tematykę i dokładny program konferencji przedstawimy już wkrótce.

W tym roku patronat nad Spotkaniem Sadowniczym Sandomierz objęła pani Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski.
Wzorem lat poprzednich spotkanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Patkowskiego 2 w Sandomierzu. Aktualne informacje oraz formularze rejestracyjne dla wystawców – w serwisie www.spotkaniesadownicze.pl.

 

 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułLaser powie, jak szybko rosną drzewa
Następny artykułJagodowe przed jabłkami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.