Już za miesiąc 29 Sandomierskie Spotkanie Sadownicze

29 Spotkanie Sandownicze Sandomierz 2020
Już po raz 29 zapraszamy sadowników z całej Polski na Sandomierskie Spotkania Sadownicze. Wykłady zagranicznych i krajowych ekspertów, wystawa technologii i maszyn już 29 i 30 stycznia 2020 w Hali Sportowej w Sandomierzu.

Tradycyjnie pierwszego dnia skupimy się na kluczowych aspektach agrotechnicznych i ekonomicznych uprawy jabłoni i gruszy. Dzień drugi poświecimy nie tylko czereśni, ale także efektywnemu i bezpiecznemu prowadzeniu sprzedaży owoców. Będzie także okazja spotkać się z przedstawicielami firm oferujących technologie i maszyny wspierające produkcję sadowniczą.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku – kliknij tutaj lub do odwiedzenia strony https://www.spotkaniesadownicze.pl/

Już wkrótce podamy dokładny harmonogram 29 Sandomierskiego Spotkania Sadowniczego. A tak było rok temu – zapraszamy do obejrzenia filmu:

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRosja: zwrot połowy kosztów prądu dla szklarni
Następny artykułDruga szansa róż

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.